• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuse k soutěži

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
Já jsem se tu do nikoho nenavazel, dokud na mě někdo nezaútočil a napadl jasné dana pravidla. Ja to nikomu tady necpu, je po soutěži a v klidu jsem čekal na vyhodnocení, takže rozhodnete dle sebe, dal už se tu nemam potřebu vyjadřovat. Buď si půjdete na ruku nebo ne.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
A divíš se, když se podíváš, jak vypadá špeh ostatních a jak ten Tvůj? Zkopírovat špeha přímo ze hry, bez jakýchkoli jiných doprovodných "efektů" dokáže každý, kdo zvládne na jeho obrázku kliknout na pravé tlačítko myši a vybrat Zkopírovat obrázek. Jo, jo, naše činy jsou naším nejlepším hodnocením ...
 

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
Řekl jsem, že se nevyjádřim, ale nedá mi to. Soutěž dle popisu konci 8. září, včera 10. přibyly hlasy od 3 členů support teamu načež chvilku na to byla možnost hlasování ukončena. Verim, že kdyby tu byla adellius, tak na to také upozorní, ale asi zrovna neměla čas.

Pokud tohle znamenají vaše upravena pravidla a nejste schopni hlasovat 14 dní předtím, což pro jiné jste hlasovali, tak věřte, že tohle je moje poslední soutěž tady na fóru. (Kvalitativně o nic neprijdete). Možná proto zde na fóru nikdo (téměř) není aktivní.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Kdopak si to tu osobuje právo rozhodovat, kdo, kdy a možná nejraději i jak, má hlasovat pro soutěžní díla? V diskusi tu zaznělo, že výsledek je možné ještě "přehlasovat". Takže se uklidni, ano?
 

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
Zahájení soutěže - 15. srpna 2019
Konec soutěže - 8. září 2019


Není tam napsáno, že konec vkládání fotografií, blablablabla, je tam napsáno konec soutěže. Konec soutěže má jen jeden jediný význam. Spíš jsem čekal, že upravíte příspěvek nebo teda alespoň vyhlásíte změnu pravidel, na kterou máte právo.

Ne, že hromadně přehlasujete pomocí support týmu a ani se neobtěžujete změnit pravidla. Už radši další soutěže nevyhlašujete, když to nedokážete zvládnout a akorát si děláte ostudu. Jistě, budete si říkat, že ostudu tu dělám já. Nebudu vám to vyvracet, špeh byl vložen ledabyle, ale řídil jsem se pravidla. Co není zakázáno je povoleno.

Doufám, že v rámci regulérnosti prověříte i podezřelé účty, které hlasovaly pro dragonlady a domobranu, kdy ihned po registraci dali poděkování těmto 2. (To samé je i u mě, protože asi každý řekl kamarádům).

Takže Bilblosi, nevěřím, že bys přiznal, že jste prostě pravidla nastavili špatně, tak doufám, že alespoň vymyslíš takovou fintu, po které nebudete pro smích a zachováte si nějakou tvář.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
A soutěž je to samé, co hlasování o soutěží? Odkdy? Pokud rozhoduje o výsledcích soutěží jen DK tým, vždy o tom hlasuje až po uzavření soutěže, kdy jsou již známy všechny soutěžní příspěvky, aby to bylo spravedlivé. Nevybíráme si předem, kdo vyhraje. Stejně jsme postupovali i zde. Takže prosím nevykládej pravidla soutěže tak, jak se to hodí Tobě. Když už se tu tedy tak tím dodržováním zadání soutěže oháníš, Tvůj příspěvek zadání úplně přesně nesplnil - v zadání je výslovně napsáno zakomponujte - Tebou vložený špeh zakomponovaný není - je tam prostě plácnutý, bez ladu a skladu i s kusem cesty nebo čeho - což v zadání vůbec nebylo - v zadání je vložit špeha a nic navíc, takže opravdu zkroť své vášně. Hodnocení soutěže bylo tentokrát postaveno na poděkování od hráčů - těch jsi si sehnal hodně, ale všem nám je tu jasné, že jména, co pro Tebe hlasovala, tu víckrát neuvidíme, takže opravdu se přestaň navážet do ostatních soutěžících.

A ano, bylo špatně věřit, že se u soutěže, kterou budou hodnotit hráči, nikdo nedopustí takové ledabylosti, jakou jsi předvedl. Je to poučení pro příště - dáme do pravidel, že neestetická díla budou ze soutěže vyloučena. Ale opravdu jsme nepředpokládali, že se něčeho takového někdo dopustí.
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
200
Tady zase jede dobrá atmosféra, jak se tak koukám. :)
Nevím co se tady pořád hádáte, je to soutěž a tak to i je.
Je úplně jedno, kdo vyhraje a kdo ne, život jde dál.
Woo Woo ty se prosím kroť, kopeš jenom kolem sebe, u tebe bylo docela zajímavé, že si soutěžní příspěvek založil a už během dne, jsi tam měl 20+ poděkování.

Ano a ještě jedna blbost u mě, nepřečetl jsem to celý, takže možná píšu nesmysli, ale mě to nevadí.
 

Nuitari

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Ne, nepíšeš.
A upřímně? Woo, měl jsi si dát více záležet, a tato debata by zde VŮBEC nebyla. (To s těmi poděkováními mne zaujalo hned na začátku.) Holt, jaký si to uděláš, takový to máš. Za sebe mohu říci, že jsem nikde nikoho nepřehlasovávala, jen jsem poděkovala u příspěvků, které mne nejvíce zaujaly.
 

DeletedUser44416

Guest
Tady zase jede dobrá atmosféra, jak se tak koukám. :)
Nevím co se tady pořád hádáte, je to soutěž a tak to i je.
Je úplně jedno, kdo vyhraje a kdo ne, život jde dál.
Woo Woo ty se prosím kroť, kopeš jenom kolem sebe, u tebe bylo docela zajímavé, že si soutěžní příspěvek založil a už během dne, jsi tam měl 20+ poděkování.

Ano a ještě jedna blbost u mě, nepřečetl jsem to celý, takže možná píšu nesmysli, ale mě to nevadí.
To souhlasím, ale nebyl jediný, kdo takhle během dne ani ne měl tak moc poděkování, jako ostatní, co během dvou týdnů ne. :)

Je zajimave, jak je najednou tak velka ucast u teto souteze, kdyz u ostatnich takova neni. :D :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
Ano, Lamači píšeš. Jistě, že se automaticky zastaneš supportu, však jsi to s nimi dlouho táhl. Ale kdyby si přečetl pravidla hry, která byla přinejmenším špatně nastavena, uvědomíš si, že nesmysly neplácám a vše se stalo v rámci pravidel. Ale tady jsou pravidla ohebná, protože ano biblos, konec znamená konec. Už si jen vymýšlíš nesmysly, nikdo jiný už krom vás taky nehlasoval, všechny hlasy naskákaly do půlnoci 8. Kdyby se jednalo pouze o vkládání příspěvků, bylo by to upřesněno.

Nařkl jsi mě, že tu jména, která dala poděkovat znovu neuvidíte, ale když jsem já z toho nařkl soutěžící - domobrana, adellius a určitě i další, byl jsem upozorněn, že je to nedůstojné. Tak prosím, Biblosi, nebuď nedůstojný a zameť si prvně před svým prahem! Takhle to říkáš?

Včera jsem si prošel témata, kde jsem na foru a moje poslední téma bylo promazáno právě tebou, kdy se toho dočkáme tady?

Jinak o ty PB mi nejde, jistě, chtěl jsem je vyhrát, ale to co tu řeším je princip toho, jak fungují pravidla na foru. Abych parafrázoval shedda, respektive Orwella. Všichni jsou si rovni, někteří jsou si rovnější.
 
Nahoru