• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nápady na zlepšení hry

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
TW Stats není produktem InnoGames, takže je potřeba tuto otázku směřovat přímo na jejich podporu. My přes náš systém vidíme změny nicku a pokud hráč účet smaže, jsme povinni jej odstranit ze systému a tím se samozřejmě jméno uvolní, které tak může použít kdokoliv jiný.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Já jen nechápu, proč účet po roce zaniká... Za jakým účelem se tak děje? Hráč si dá třeba dvouletou pauzu, mezitím účet zanikne a pak zakládá stejný s tím rozdílem, že přijde o veškeré vlajky a někdy i o velké množství PB, které na účtu měl. Za mě kravina, nehledě na to, že se pak můžete vydávat za někoho jiného. Pak vám třeba chodí zprávy na messenger, co za podrazy to vyvádíte apod, přitom s novým účtem nemáte nic společného. Dochází velice lehce ke krádežím identity. :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
V té pauze stačí občas napsat na DK fórum, pak účet nezanikne.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Pokud vím, je zakázáno mít jako jeden hráč víc účtů na fóru, kromě toho komu by se mělo chtít na ně přelogovávat (podobně jako ve hře samotné)? Ten problém je v tom, že hráči mívají více účtů, na nich různá množství PB, DK nehrají, fórum nesledují, často na to ani nemají čas, ale jednou někdy zase mít můžou. Ale pak přijdou a zjistí, že jejich původní účet neexistuje a třeba dokonce stejně pojmenovaný vlastní někdo jiný, což může vést i k obvinění z pokusu o vniknutí na cizí účet a sám nový vlastník účtu si myslí, že se mu na něj chce někdo dostat, kolikrát ani neví, že ten nick někdo před ním měl - což ten hráč "Domobrana" asi bude takový případ, já se ale naštěstí na ten účet vniknout nepokouším, protože o jeho existenci vím.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Kdybych měl čas, respektive chuť, tak se radši lognu na nějaký svět, než psát něco na fórum, aby mi nezaniknul účet. :D
 

IamShaman

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
65
Nešlo by do hry zakomponovat i něco na způsob propuštění šlechtice? S běžnými jednotkami to udělat lze, ale se šlechticem ne.

Děkuji.
 
Naposledy upraveno:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Dobrý nápad, kde nevidím důvod jej nerealizovat. Nápad jsem poslal vývojářům hry k posouzení, tak doufejme, že jej nám schválí a brzy se objeví ve hře. :Yes
 

stepanb

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
Docela mi chybí možnost filtrování oznamek a útoků podle data dopadů, při větším množství, kdy potřebujete vybrat jen část v určitym období je to docela opruz to vše naklikat.
 
Nahoru