• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

C H E A T D O R F

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Termín jsem třeba dostal z toho důvodu, že nebyli speedy nastavené dopředu.. :)
Pokud už jsou speedy nastavené, tak je blbost to rušit ne? :cool:
A nejsem Tlamač :)
 

CHRISTOPHER GET RIGHT

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Já to navrhoval v pátek tuším a speed byl na úterý a žádný nastavený nebyly, ale nechám být :) nemá cenu tu o ničem diskutovat když úroveň speedů je na úrovni jaké je... Zlaté časy tantaleny
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Úroveň speedu je dobrá, ale speedy jsou většinou nastavené na týden dopředu nebo i více než na týden.. :) Kdo si počká, ten se dočká.
 

CHRISTOPHER GET RIGHT

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Úroveň speedů ti přijde dobrá? Přijde ti že hraje spousty kvalitních hráčů? Kde jsou ty časy když se v 15:00 zapl speed a v 15:20 už jsi byl 110tý a musel si pratit premium za vstup :D
Úroveň speedů je hrozná :) zajímalo by mě jestli ten kdo ty speedy navrhuje je někdy hrál, zajděte se podívat na polské speedy tam je úroveň a nastavení speedu naprosto odlišná a za mě super
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Tak nějaký takový speed navrhni co se hraje na polském serveru, a uvidíme.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Tady se návrhy nastavují jenom některým. Proto ostatním ani vložený čas nestojí za to. Ne že bych byl zastáncem toho, že speedy se mají hrát kvůli odměnám, ale na "teď už dnešek" je nastaven speed 3 kmeny trvající 6 hodin bez odměny (a v nic moc čase) - logicky přijde méně lidí -> menší konkurence -> menší kvalita. Protože není možné inspirovat se v tom, jak ty speedy vypadaly za dob mého navrhování (50-30-20 PB pro top3 z nejlepšího kmene). Mnoho takových maličkostí, ale i větší chyby pak dělají velký rozdíl v kvalitě cz speed serveru nyní a třeba před 4 lety.
 

CHRISTOPHER GET RIGHT

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Tak nějaký takový speed navrhni co se hraje na polském serveru, a uvidíme.

K čemu bude když navrhnu jeden takový? Ta kvalita tu je tak nízká že na ni přijde stejný počet jako na ostatní speedy, chce to prostě na tom dlouhodobě zapracovat, poslední měsíce jsou noční speedy převážně bash, za mě totální nuda na noc. Navíc prostě stále dokola level 4, 5 nemá to šťávu, nevím prostě ta úroveň je velice nízká a chtělo by to něčím oživit, je hezky za navrhnu 1 speed, ale je potřeba to pozvednout celkově ty speedy.
 
Nahoru