• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed of Legends

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Že to píšeš zrovna ty Fcéčko, kteýj od nás dostal tolik banů, že by s nimi nakrmil téměř celou populaci opic v Africe! :Facepalm

V rychlosti odpovědí patříme mezi jednotlivými jazykovými verzemi mezi TOP nejlepší. Věř nebo ne, ale jsou jazykové verze, které mají klidně i 10x pomalejší reakce na hráčské nahlášení, takže v tomto směru víme, že naši práci odvádíme v maximálně dobře. A jak jsem napsal, není rozhodně v našich silách tady sedět nonstop, aktualizovat stránku a reagovat na každé nahlášení okamžitě. To je prostě nereálné!

Co se týče skriptů na tréninkovém kole, tak Kubina to napsal velice dobře. Tréninkové kolo slouží k tréninku reprezentace, aby si tam vyzkoušeli to, co následně mohou použít v ostrém zápasu. My do tréninkových kol nezasahujeme. Kapitáni reprezentace si sami zvolí hráče, kterým umožní přístup. Pokud bychom hned v začátku zabanovali hráče se skriptama, takovové tréninkové kolo by hned ztratilo smysl. Pokud tam hráči budou skriptit, tak tréninková kola nebudou, jednoduché!
 

DeletedUser44631

Guest
Že to píšeš zrovna ty Fcéčko, kteýj od nás dostal tolik banů, že by s nimi nakrmil téměř celou populaci opic v Africe! :Facepalm

Já právě díky skriptům a banům jsem zjistil, jak celý support tým funguje/nefunguje. Za ty roky jsem obdržel tisíce banů, od několika desítek administrátorů a mohu porovnat i jejich přístup. Mohu porovnat i herní styly hráčů a moc dobře vím, co je reálné dosáhnout bez skriptů a co se skripty.
Já osobně v Česku speed kola již nehraji a když už se tam objevím, píši skripty. Ovšem co mě znepokojuje, že po každé když se zaloguji a vidím například podle ocenění jak ostatní rabují a nehrají fér a vy je necháváte v klidu hrát. Hráče nahlásím a mnohdy mi přijde zpráva, až po zápase, že hráč byl prověřen což je nesmysl! Lepší by bylo napsat, nepodařilo se nám hráče prověřit, nahlaste ho případně při dalším speed kole a my jej prověříme. Rovněž mi přijde absurdní, že jsem několikrát šel do hry s tím, že jsem se nahlásil z druhého účtu a hrál jsem se skripty a nikdy jsem ban nedostal, 3x za dobu, co jsem se nahlásil.
Takových věcí je více, jen je smutné, že to nevidíte. Ono, kdybyste tu hrá hráli a věnovali chvíli čas těm speed kolům, zjistíte, že to není úplně med :)

Protože to, co hráči používají na ,,tréninkách" používají následně i na speed kole a vy nejste schopni tohle blokovat.

V rychlosti odpovědí patříme mezi jednotlivými jazykovými verzemi mezi TOP nejlepší. Věř nebo ne, ale jsou jazykové verze, které mají klidně i 10x pomalejší reakce na hráčské nahlášení, takže v tomto směru víme, že naši práci odvádíme v maximálně dobře. A jak jsem napsal, není rozhodně v našich silách tady sedět nonstop, aktualizovat stránku a reagovat na každé nahlášení okamžitě. To je prostě nereálné!

Pokud tomu tak je, tak klobouk dolů. Já to soudím jen podle sebe, neboť většinou když někoho nahlásím, mám asi smůlu, že není nikdo z administrátorů u PC nebo nemáš čas. Když už čas má, tak není schopen hráče asi dostatečně ověřit, a stejně situaci řeší Kozmicz, což ve mě evokuje to, že je asi jediný, kdo tomu trošku rozumí. Mě jen irituje, že pokud se člověk snaží hře trošku napomoci, nic nezmění a pomoc vyjde vniveč. Stejně mi přijde smutné, že jsem nahlásil několik herních chyb a doposud nejsou opraveny, na různých serverech dokážeme bugovat jednotky, šlechtice a nikdo s tím nic neudělá.
photo_2020-10-29_12-06-22.jpg

Rok
2019-08-10 23:18:42

děkujeme za nahlášení, již jsme o chybě v minulosti vývojáře informovali. Vzhledem k tomu, že chyba má minimální dopad na hru a dosáhnout ji je téměř nulové, tak zřejmě nebyla zatím vývojáři řešena. My bohužel neovlivníme již, které chyby vývojáři budou řešit přednostně a které nebudou řešit vůbec.

Chyba má minimální dopad, že na serveru classic si znásobím šlechtice bez ohledu na počet mincí nebo jednotky? Trošku jsem odbočil, ale tohle je důvod, proč jsem arogantní a urýpaný. Já si tvé práce vážím, vážím si toho, že skoro vždy odpovíš na mé protivné komentáře, narozdíl od bývalé administrátorky Indigry. Ovšem některé kroky opravdu nechápu a je smutné, že se nad některými věcmi nepozastavíš, nebo se nesnažíš aspoň chyby ze hry tlačit lepším směrem.
Co se týče skriptů na tréninkovém kole, tak Kubina to napsal velice dobře. Tréninkové kolo slouží k tréninku reprezentace, aby si tam vyzkoušeli to, co následně mohou použít v ostrém zápasu. My do tréninkových kol nezasahujeme. Kapitáni reprezentace si sami zvolí hráče, kterým umožní přístup. Pokud bychom hned v začátku zabanovali hráče se skriptama, takovové tréninkové kolo by hned ztratilo smysl. Pokud tam hráči budou skriptit, tak tréninková kola nebudou, jednoduché!
Já rozumím a vím, co to znamená tréninkové kolo. Jen mi to prostě přijde vtipný a sprostý opět vůči těm lidem, kteří hrají fér hru a pak se podívají na tréninkové kolo a vidí, že borci mají za 10 minut vytočeno 1000 vesnic. Působí to na mě a na ostatní tak, že jste vytvořili dětem ,,okénko" alias herní hřiště, ať si mají kde skriptit :)

A pokud si zde za ty roky pročtu forum, kde jsi se vyjadřoval ke skriptům, přijde mi, že jsi asi zapomenul na tohle:

3. led 2015 Přidat záložku
Od této chvíle tedy každý hráč, který na SDS kole použije nepovolený skript (různé farmboty, skripty na výstavbu apod) bude okamžitě trvale vyloučen ze všech světů, bez jakékoliv náhrady za prémiové body či aktivní prémiové funkce.

Tohle znamená, že hráč uvidí při přihlášení mě známou hlášku:
1603970148326.png

Proč to tak není například u hráče S C O R P I O 93 ? Dvojí metr? Ve stejném kole jsem naschvál zapl skripty, zdali dostanu ban a zdali dostane ban on. Já jsem jej obdržel rovněž i on. Já jsem vyloučen a on není, důvod? :Punish

Hlavní administrátor hry uvede na forum informaci o blokaci, o zpřísnění a pět let si blokuje a banuje hráče dle svého vědomí a svědomí? Chápu, jsi administrátor, máš právo zřejmě dělat si více méně co chceš. V tom případě ale nepiš na forum takovéto pravidla, když podle nich nikdo nejedná.

Děkuji

Mimochodem, jediný, kdo tohle kdy dodržoval byl Idemdor, ten mě tu hru znechutil opravdu tak, že jsem přestal aktivně v Česku hrát a kazit lidem hru. Proto nyní rozumuji, protože jsem několikrát si zkusil hrát čistou hru proti skripterům a nelze to. Ono kdybyste trošku více dodržovali to vaše zpřísnění, zjistíte, že ty hráči si nebudou neustále kupovat premium a nebudou následně hrát. Proč? Protože se jim to nevyplatí, když budou skriptit a vy jim účet vyloučíte. :) easy
win win pro obě strany, vy budete mít čistější server a ostatní hráči budou hrát více fér hru.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Mně se strašně líbí, že tohle všechno píše člověk, který sám píše skripty, které pak dává svému týmu, aby měli výhodu oproti ostatním hráčům. O skriptech, které používá tvůj tým, se ostatním ani nezdá. Když jsem to viděl, tak jsem se posadil na zadek... Natož, když mi tito hráči pak vypravují, jak moc se Ti to povedlo a jak proti nim nemá nikdo šanci. Nehledě na to, že některé z těchto skriptů jsou pak danými hráči šířeny napříč herní komunitou a zásadně tak ovlivňují speed kola i klasické světy. Ve výsledku jsi to tedy ty, kdo nejvíce narušuje férovost ve hře, myšleno v nadsázce.

Víc se k Tobě asi ani vyjadřovat nebudu, protože společnou řeč jen těžko najdeme a vzájemný názor na sebe máme asi podobný.
 

DeletedUser44631

Guest
Mně se strašně líbí, že tohle všechno píše člověk, který sám píše skripty, které pak dává svému týmu, aby měli výhodu oproti ostatním hráčům. O skriptech, které používá tvůj tým, se ostatním ani nezdá. Když jsem to viděl, tak jsem se posadil na zadek... Natož, když mi tito hráči pak vypravují, jak moc se Ti to povedlo a jak proti nim nemá nikdo šanci. Nehledě na to, že některé z těchto skriptů jsou pak danými hráči šířeny napříč herní komunitou a zásadně tak ovlivňují speed kola i klasické světy. Ve výsledku jsi to tedy ty, kdo nejvíce narušuje férovost ve hře, myšleno v nadsázce.

Víc se k Tobě asi ani vyjadřovat nebudu, protože společnou řeč jen těžko najdeme a vzájemný názor na sebe máme asi podobný.

To je právě ono, že tohle píše člověk, který ví o čem píše a má pravdu. Mě jde čistě o to, že když jsem pozval starší veterány na speed kola, s kterými jsem hrál svět či speed kolo - například Verena, tak zahrála pár kol a řekla, že nehodlá sedět u hry a trávit čas, když na vítru/slunci či jak se tomu nyní nazývá. V startovní den den začala, hrála si do 04:30 a nastavila si noční režim do 10:30. V 10:30 jí sešlehal borec, co začal se skripty hrát v noci, pobral barbarské vesnice, z každé raboval pomocí skriptu na céčka a po nočním režimu jí rozebral a během 6 hodin zabral více jak 100 vesnic. Tohle je jen zlomek toho - přijde Vám fér, že ona strávila x hodin hraní, které jí následně trouba pokazil? Dostal ban asi o 10 hodin později, ale čas ani vesnice jí to nevrátí.

Úplně stejnou věc jsem jednou udělal Lamačovi, zahltil jsem ho útoky, zapl jsem na něj bota a začal jsem ho sbírat. Taky nadával, taky zjistil, jak je to nepříjemný - k jeho štěstí mě včas zablokovali a mohl hrát zvesela dál.

Já osobně v Česku lidem hru už nekazím a nechci, občas zajdu na svět, kde si mě Kozmi stejně vždy vyhmátne.. :). Mě to mrzí jen za ty lidi, kteří mi píšou, kde jsem se naučil hrát a já jim odpovím na speed kole, přijdou si zahrát, staví si a pak jim do vesnice přiletí trojnásobek jednotek hráče, neboť nerabuje tak rychle jak ostatní.

Proto mě také rozčiluje ten dvojí metr, někdo scripty používat může a někdo ne? Někde se používat mohou a někde ne ?
Buď ať se za scripty banuje a vylučují se účty nebo ať si každý hraje s čím chce.

Ano, sdílím s pár hráči některé skripty jen z tohoto důvodu, že si chtějí zahrát hru a nebudou se logicky nervovat nad někým, kdo nehraje fér tak rovněž nehrají fér.

A určitě to není tak, že bych někomu dával skripty na potkání. Třeba včera žebral voloda několikrát na tomto speed kole skripty a co dostal? Nic, příště jde na support.


Řešení tohoto celého problému? Povolit skript na pomocníka rabování, jako tomu je třeba na slovensku.
https://forum.divoke-kmene.sk/index.php?threads/klávesové-skratky-do-pnf-fa-keypress.11243/

Všichni si budou rovni neboť tento script je srovnatelný s veškerými scripty které jsou. Ať člověk použije script, který to zasílá automaticky nebo to hrát bude posílat ručně přes klávesy výsledek je stejný a dá se s tím hrát. Bohužel tohle nikdo z místních administrátorů nechce přijmout. Ulehčilo by to hru všem hráčům napříč generacemi, všichni by si byli rovni!
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru