• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nové verze hry - Diskuze

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Support Vám pouze oznamuje, co majitel do hry zavádí. Je vidět, že tu nepřemýšlí někdo jiný.
 

RDG566

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Takže už aj cenzura... no pekne.. mazať príspevky - neboli tam žiadne vulgarizmi tak nechápem
 

XkytX

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Support Vám pouze oznamuje, co majitel do hry zavádí. Je vidět, že tu nepřemýšlí někdo jiný.
Biblosi.. :) ale stále je tu ta možnost dát hlasování ohledně toho zda to hráči na daném světě chtějí nebo ne? :) Protože po bezmála 5 měsících je to dost velký zásah do hry a do pravidel hry.. Nezlob se na mě, ale toto není správný přístup.. vy jste oznámili že to bude aktivní už i na s72.... Ale kde byla anketa? Kde byla nějaká diskuse s hráči zda to tam chtějí na již rozjetém světě?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
V pravidlech hry je něco o posílání podpor? Můžeš mi to ocitovat prosím?
 

XkytX

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
myšleno pravidel jako nastavení světa ale zda chceš slovíčkařit tak si požádám rovnou na supportu o předání ticketu přímo vývojářům hry :) a rád si s nimi o některých záležitostech českého supportu popovídám
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Pravidla a nastavení světa jsou dvě rozdílné věci. Od toho je český jazyk tak pestrý, aby každý dokázal přesně vyjádřit, o čem hovoří nebo píše.
 

XkytX

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
:) dobře ale čekám stále na odpověď proč jste se hráčů nezeptali zda to tam chtějí nebo ne? A nevyhýbej se odpovědi.. :) Z mých zdrojů vím že i lidem z ostatních kmenů na s72 se to nelíbí.. Proč chcete měnit něco co je už rozjeté? :)
p.s: k tomu pravidlu.. dalo by se říct že je to pravidlo daného světa.. :) takže z pohledu čestiny jsem to nenapsal špatně..
 
Naposledy upraveno:

IamShaman

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
65
Biblos ráda slovíčkaří a cituje, přímou odpověď nedostaneš.

Taktéž se mi nelíbí, že to bez informování hráčů, nebo dotazu směrem k hráčům dali na již rozeběhnutý svět.
 

Vojáček63

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Kdo je při moci tak si pravidla upravuje podle sebe. Za svět 72 nás spousta nesouhlasíme, klidně to implementujte ale razantně odmítáme aby byla funkce implementována do již probíhajících světů. Když se nám tato funkce hodila, tak nebyla, když by znamenala absolutní nevýhodu pro polovinu hráčů, tak přijde do hry. Takhle by to nešlo, jako jeden z členů DK komunity a tvůrce obsahu z DK mám kontakty na mnoho desítky hráčů, mimo kmen, k nepřátelům atd. Prozatím nikdo nesouhlasí, kromě nejsilnějšího kmene, kterému by tohle pomohlo a to zdaleka neplatí pro všechny hráče, ale spíše minoritní skupinu :)

Nastavení světa bylo stanoveno a také by mělo být zachováno po celou dobu :) ale pokud by tohle prošlo, tak bych rád měl zdarma premiový účet, a taktéž všichni hráči a pokud jsem vás sptávně pochopil, tak rádi vyhovíte pokud si lidé něco přejí :) tohle si přejeme mnohem více :)
 
Nahoru