• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 74

Despos

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Classic byla jasná ukázka, jak to vypadá, když support hraje svět... To že dostali hráči ban, kteří nic neprovedli je jedna věc a to že dostal D3luxe ban za skript, který nikdy nepoužívali je taky pravda. Hruška a nebo jak se jmenoval, používal a používá na jiných účtech (svět 72 bez paladina) mnohem lepší a komplexnějšího bota na rabování :D Takže jeho rozhazování rukama dost chápu.
 

mikels98

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
21
Classic byla jasná ukázka, jak to vypadá, když support hraje svět... To že dostali hráči ban, kteří nic neprovedli je jedna věc a to že dostal D3luxe ban za skript, který nikdy nepoužívali je taky pravda. Hruška a nebo jak se jmenoval, používal a používá na jiných účtech (svět 72 bez paladina) mnohem lepší a komplexnějšího bota na rabování :D Takže jeho rozhazování rukama dost chápu.
Údajně všichni co byli v D3luxe včetně mě byli delší dobu monitorování, samozřejmě nikdo z nás nedostal nějaký důkaz.
 
Naposledy upraveno:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
1. Já jsem ale napsal, že oba bany byly oprávněné a nepopírám to ani teď, tudíž na toto reaguješ zbytečně. Plus nevím o jakém zbytku kmene píšeš, dostali jsme ban jen 2 (já a hráč Feary). Asi si nás pleteš s kmenem D3luxe, tam jsme my nebyli a jedná se i jiný případ, jiné časové období i o jiný prohřešek. Ale to nemusíme řešit, šlo mi jen o to poukázat na rozdílný přístup při řešení prohřešků.
2. Posluž si, je to můj ticket z 2020-08-02. Máš tam screen, který mé tvrzení dokazuje. Potvrdili mi to i spoluhráči toho hráče na discrodu, ale vím, že je mi to prd platné. Že daný člověk má s hraním přes VPN zkušenosti se můžeš přesvědčit v ticketu ze dne 2020-07-07, kdy jsem nahlašoval něco podobného.
3. Není co řešit, ban nerozporuji.
4. Nahlašoval jsem to za zástupu, kam mi ona výhružná zpráva přišla. Kdo a jak to řešil nebo jestli to vůbec někdo řešil nevím... Mohu ti sdělit jméno nahlášeného hráče, z jakého účtu jsem klikl na ten vykřičník si nepamatuji. Možná ho po návratu nahlásil majitel účtu, už je to tak 8 měsíců, nepamatuji si to přesně.
1. Tak to se omlouvám, pokud jsem tě hodil do kmene D3luxe. Nepamatuji si každý BAN z hlavy a tvůj BAN jsem v tuto chvíli zpětně neprověřoval
2. Díky, ticket jsem dohledal. Nezlob se, ale tvůj důkaz je pouze věta "Klidně dám aj login někomu, kdo si bude chtít zahrát přes VPNku". To není porušením pravidel hry. Je to stejné, jako kdyby hráč napsal "Klidně použiji skript, který se použít nesmí" - tohle když hráč napíše, tak také neporuší pravidla hry.
4. Z toho co jsi uvedl, těžko něco dohledám, když neobdržíme více indicií.

Ale má pointa byla v tom, že se tu prostě řeší věci špatně. Ani nemám moc náladu rejpat se ve starých věcech. PAIN sem dal několik podnětu, které se prostě řešit musí i kdyby diskuze byla na úrovni hnojárny a nemůžeš to přejít slovy ,,snad někdy jindy".

Třetinu věcí by vyřešil empatický přístup supportu a další třetinu změna pravidel i kdyby jen na úroveň jako je v zahraničí, kde se neřeší takové blbosti jako tady.

Bohužel spoustu podnětů, které zde padly, nejsou založeny na pravdě a vzhledem k tomu, že support některé věci zkrátka nemůže vynášet, nemůžeme předkládat důkazy o tom, že podněty jsou lživé či velice zkreslené.
Pravidla české verze jsou stejná jako pravidla všech ostatních zahraničních verzí. Pravidla se před pár lety sjednocovala a 95% pravidel jsou stejné na všech jazykových verzí. Každá verze má jen svůj katalog trestů, proto se mohou některé délky trestů lišit, stejně jako každá verze má své povolené/zakázané skripty. Tam to v tuto chvíli nevidím moc reálně, že by se to sjednotilo.

Víme o tom, že některé jazykové verze jsou laxní v přístupu toho, co řešit a blokovat a proto raději některé věci neřeší. My však tímto směrem jít nechceme a děláme maximum proto, aby hráči za porušení pravidel byli potrestáni.

Všechno nejlepší ke dni komunitních manažerů, Kozmiczi!

Děkuji, asi si otevřu na oslavu jedno malé pivečko. :D

Classic byla jasná ukázka, jak to vypadá, když support hraje svět... To že dostali hráči ban, kteří nic neprovedli je jedna věc a to že dostal D3luxe ban za skript, který nikdy nepoužívali je taky pravda. Hruška a nebo jak se jmenoval, používal a používá na jiných účtech (svět 72 bez paladina) mnohem lepší a komplexnějšího bota na rabování :D Takže jeho rozhazování rukama dost chápu.

Většina hráčů tohoto kmene se později přiznala k používání nepovolených skriptů. Někteří veřejně, někteří v ticket zprávě a to i přesto, že pár dní předtím tady rozhazovali rukama, jak hráli čestně.

Údajně všichni co byli v D3luxe včetně mě byli delší dobu monitorování, samozřejmě nikdo z nás nedostal nějaký důkaz.

Support monitoruje průběžně spousty hráčů a prověřuje každé nahlášení. Víme o tom, že hráči se snaží pravidla obcházet a také jejich skripty se neustále mění, což nám určitě práci neulehčuje. Děláme maximum, co je v našich silách, abychom spravedlivý chod hry a eliminovali hráče bez skriptů. Bohužel, dostat se do fáze, kdy hra bude 100% bez skriptů a na každého takového hráče se hned přijde je nereálné, to si nebudeme mazat med kolem pusy.
 

Medík Tedík

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
103
2. Díky, ticket jsem dohledal. Nezlob se, ale tvůj důkaz je pouze věta "Klidně dám aj login někomu, kdo si bude chtít zahrát přes VPNku". To není porušením pravidel hry. Je to stejné, jako kdyby hráč napsal "Klidně použiji skript, který se použít nesmí" - tohle když hráč napíše, tak také neporuší pravidla hry.

Neznám situaci, nejsem zasvěcen, ale tahle věta je podle mě banovatelná dost lehce... :D hráč očividně chce sdílet svoje přihlašovací údaje a ještě ostatní nabádá, aby přes vpn na jeho účet šli :D

§ 4) Herní účty
Je zakázáno sdílet hesla nebo jiné přihlašovací údaje s jinými hráči. Herní podpora není povinna pomáhat vám v takových případech.

§ 2) Kodex chování
Je zakázáno vyžadovat akce nebo informace přímo či nepřímo se týkající vlastnictví účtu, nebo za takovým účelem hráči vyhrožovat, vydírat ho, lhát mu, či jej ohrožovat. Je také zakázáno navádět jiné hráče k porušování herních pravidel.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Bohužel se mýlíš, na základě této věty nemůžeme opravdu hráči udělit ban. Je to stejný příklad, jako když hráč napíše "Klidně vytvořím druhý účet a budu mít multiúčet" - Hráče v takové situaci nemůžem blokovat za multiúčet, nemá ho. A pokud neprovede nějaký pokus o jeho vytvoření nebo se nepřizná, tak je to jen obyčejná věta, která určitě neporušuje pravidla hry.

Pochybuji, že za podobnou větu hráč dostal ban i na jiné jazykové verzi.
 

pegak

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Co se týče skriptů tak by mi přišlo fajn se dostat alespoň na úroveň německé verze hry, protože takhle jako země ztrácíme konkurenceschopnost! :)
 

Dux2311

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
114
Co se týče skriptů tak by mi přišlo fajn se dostat alespoň na úroveň německé verze hry, protože takhle jako země ztrácíme konkurenceschopnost! :)

Konkurenceschopnost s kym a v cem? Jestli chces hrat se skripty jako na DE tak hraj tam.
Podle me tady maji vsichni stejne podminky a skripty nikomu nic nevyhraly.
Jestli chces navrhnout dalsi skripty pouzij ticket a pozadej o ne.
 

Despos

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
A co takhle to zkusit udělat opačnou cestou?
Co se týče povolování skriptů, jste dost striktní. Ovšem jak všichni víme, dost se vám to vymyká z rukou, protože tu prostě kolují věci, které asi nemáte šanci nějak prokázat, takže z toho profitujou pouze ti špatní, co porušují pravidla.
Co takhle zkusit ty skripty povolit? Naučíte s nima hrát hráčskou komunitu a vytvoříte konkurenceschopné hráče pro ty, co s těmi skripty už hrají.
Touto cestou se pár jazykových verzí už vydalo :)
 
Naposledy upraveno:

pegak

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Konkurenceschopnost s kym a v cem? Jestli chces hrat se skripty jako na DE tak hraj tam.
Podle me tady maji vsichni stejne podminky a skripty nikomu nic nevyhraly.
Jestli chces navrhnout dalsi skripty pouzij ticket a pozadej o ne.

Konkurenceschopnost ku ostatním státům, na mezinárodních turnajích, speedech atd. Když se s tím nenaučíme hrát, tak se nikdy nikam neposuneme. Třeba vylepšení pomocníka rabování je zásadní věc, kterou tu stejně každý druhý používá, ale legální to není.

Jinak by se jeden divil, jak moc skripty vylepšují hru. Ať už to jsou právě různá vylepšení, která jinde jsou povolená, nebo koordinační scripty pro celý kmen (viz jeden opravdu komplexní, jehož schválení se řeší fakt dlouho, přestože je povolený prakticky všude - a to i u nás nejbližších sousedů slováků). :)
 

Antíízy

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
63
A co takhle to zkusit udělat opačnou cestou?
Co se týče povolování skriptů, jste dost striktní. Ovšem jak všichni víme, dost se vám to vymyká z rukou, protože tu prostě kolují věci, které asi nemáte šanci nějak prokázat, takže z toho profitujou pouze ti špatní, co porušují pravidla.
Co takhle zkusit ty skripty povolit? Naučíte s nima hrát hráčskou komunitu a vytvoříte konkurenceschopné hráče pro ty, co s těmi skripty už hrají.
Touto cestou se pár jazykových verzí už vydalo :)

největší kravina, co jsem tu četl... to už budu použitelnej fakt jen na výstavbu barek pro nepřítele, jestli přijdu o tuhle výhodu :(
 
Nahoru