• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 74

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
165
Kozmicz nezlob se na mě, ale ty to zase jen ignoruješ. Screeny jsou tam 2 a ty reaguješ na ten méně důležitý.
Na jednom screenu někdo hledá zástup a on mu tam píše: ,,hoď mi to na hráče XXX" a nikoliv dej mi ten zástup. Chce hodit zástup na cizí účet... Takže jsou tu 2 varianty.
1. Hráč na daném účtu XXX má zástup a když na ten zastupovaný účet přijde žádost o zástup, tak ji přijme a účet zastupuje ze zástupu
(tahle možnost snad ve hře ani není, ne?)
2. Hráč na daném účtu hraje přes VPN (hra přes VPN je mu blízká viz. 2. screen) a chce zástup tam, protože na svém účtu vyčerpal všechny 3 sloty na zástupy. Tato varianta je taky realita, což mám potvrzené od jeho spoluhráčů a je veřejné tajemství, že to je multiúčet daného člověka už několik světů.

btw: když napíšu 100 lidem ať mi dají vesnice výměnou za PB nebo reálné peníze, tak to je ok? Já mám totiž pocit, že za to lidi taky dostávají bany už při pokusu toto pravidlo porušit.

"Klidně dám aj login někomu, kdo si bude chtít zahrát přes VPNku".
"Klidně dám 1000 PB nebo litra na ruku někomu, kdo mi dá své vesnice".

obojí je teda naprosto ok a dle pravidel?
k první citaci si dovolím ještě zdůraznit
Je také zakázáno navádět jiné hráče k porušování herních pravidel.
Je také zakázáno navádět jiné hráče k porušování herních pravidel.
Je také zakázáno navádět jiné hráče k porušování herních pravidel.


Očividně to zakázané není, nebo je to zakázané jen pro někoho v určitých případech (čti podle svévole supportu). Takže to jen potvrzuje fakt, že tu máme vážný problém...
 
Naposledy upraveno:

Despos

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
největší kravina, co jsem tu četl... to už budu použitelnej fakt jen na výstavbu barek pro nepřítele, jestli přijdu o tuhle výhodu :(
Copak Franto :D Bojíte se, že teď bud normální rabovat nonstop, razit nonstop a posílání útoku i když spíš? :D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Rici, tak z druhého obrázku už vůbec není nic patrné. Pokud je tam věta "Hoď mi to na XXX", není to důkaz, pokud se tam neprokáže nějaká spojitost. Herní podpora nemůže hráče trestat na základě těhle miniindícií, to bychom blokovali za naprosté kraviny a bez důkazů. Touhle cestou jít nechceme a upřímně pochybuji, že by se touhle cestou nějaká jazyková verze vydala.

Dal jsi dobrý příklad - pokud bych tuhle větu viděl a nebyla by tam žádná další návaznost o tom, že hráč to chce opravdu udělat (např. konkrétní nabídka danému hráči) není to hned banovatelné. Jako důkaz na na to, abych hráče potrestal tvrdou blokací by mi to zřejmě nestačilo. Je to stejné, jako když hráč napíše "Klidně vytvořím multiúčet, abych měl výhodu" - to přece nedám hráči ban za multiúčet, když ho nemá, ne?
V těchto případech hraje roli spoustu souvislostí, které bych nerad rozepisoval, protože to už zacházíme do poměrně interních postupů. Každopádně mohu s klidným svědomím říct, že pokud hráč za tvé nahlášení nebyl blokován (což si myslím, že nebyl, jinak by ses neozval), tak byl postup supportu správný.
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
165
A řešil to někdo z tvého týmu nějak nebo se to rovnou zamítlo?
Ono i na základě skutečnosti, že oba účty hrají ve stejný čas, ponocují ve stejný den, pak stejně dlouho spí a z obou účtů obepisuje stejný hlupák, který nesloží větu bez 10 chyb se dá usoudit mnoho. Pak možná to, že PB nakupuje jeden a pak je rozposílá na další účty může napovědět, že něco není ok. Ono i z malých indícií můžeš složit skládačku :)

Každopádně je to celé demotivující a upřímně je mi líto každého kdo české DK hraje a nijak nepodvádí. Ta šance že se na vás přijde je tak malá a drtivé většině lidí prochází vše, bohužel. Tento konkrétní příklad zde uvádím proto, že dotyčný nijak nezakrývá své multi účty, veřejně o tom mluví na fóru a stejně "není to důkaz, pokud se tam neprokáže nějaká spojitost."

Plus nabízet svůj login, nabádat ke hraní přes VPN a ještě k tomu na multiúčtu je podle mě ukázkové porušení viz. Je také zakázáno navádět jiné hráče k porušování herních pravidel. V té jedné větě jsou hned 3 věci, které zavání porušením pravidel a navádění k porušování je tam bez pochyb. Ty tajné interní postupy, jež zmiňuješ zavání spíše skutečností, že si support může dělat kdy chce co chce.
 
Naposledy upraveno:

Despos

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Tak doufám, že ten hlupák aspoň mění styl psaní... To je snad základ
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
165
Věřím, že kdyby se někdo v té době podíval na obou účtech do zpráv, tak hned zjistí, o co tam běží.
 

wra1th

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Slávek by mohl napsat stránku na wikipedii o tom jak správně hrát mulťiúčty.
 

Medík Tedík

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
103
Upřímně, pokud support nevybanuje hráče na základě věty "hoď mi zástup na účet xxx", tak je něco opravdu hodně špatně :D
Ještě že existují interní postupy supportu, díky kterým příjdou na každého kulišáka :) jinak by tu měl mulťák každej druhej..
Jo, počkat...
 
Nahoru