• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Důležité Skripty - Otázky & Odpovědi

Despos

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Nikdo se neboji ze skript neco posila sam /od toho jsme tu my abychom to otestovali/, ale mam par zkusenosti s tim, ze lidi ani sami nevedi co skript dela a napisou ze dela jen cast a dalsi hraci kteri nejsou lamy zjisti ze toho dela podstatne vic coz uz je casto v rozporu s pravidly. Nedavno tu jeden propagoval jednoduchy skriptik na prehled armady a kdyz jsem ho testoval tak skript vyzadoval prihlasovaci udaje do hry ... to musi kazdy pochopit, ze takovy skript nelze povolit.
Ja jen chtel aby nekdo napsal co skript dela /nejlepe ten co zazadal o jeho schvaleni/ protoze z jeho vysvetleni bude delan i popis skriptu na foru a je vic nez jasne ze lidi ke skriptu tohoto typu budou psat jak o zivot protoze s nim nebudou umet.
Nemám problém natočit youtube návod, jak s tím zacházet, ale jak píšu, já nemám kde ho použít a dělat návod na takovýto skript když mám 26b vesku je asi k ničemu. Proto bych počkal až se schválí :)
 

DeletedUser44631

Guest
Proč nedetekujete skript na automatické vytváření účtů a následné řízení účtů přes bota?

Protože skript detekovat nelze, neboť je spuštěn na úvodní stránce hry. Vytváření účtů lze detekovat, ale pokud je zvolen sofistikovaný způsob jiný login jiné heslo jiná IP adresa + fingerprint apod, tak administrátor musí dohledávat více informací a hlavně, nikdy se mi nestalo, že by mi byly účty zablokovány bez nahlášení. Logicky administrátoři se asi nenudí, aby se prohrabávali stovkami účtů.

Co tady čtu za komentáře, tak nerozumím, proč by český hráč měl dělat nějaký překlad v době, kdy snad každý mluví anglicky a umí si to při nejhorším přeložit. Pokud tu někdo programuje tak si projede kód a trošku se tomu pověnuje. Já jsem ten script testoval pár měsíců začátkem ledna roku 2019 a já v něm moc využití nevidím, jednoduše sbírá data ze hry které ze strany Innogames nejsou využity, někdo kdo na to má čas to třeba využije.

Obecně je hrozný, jak každá jazyková verze má jiná pravidla a jiné názory, bohužel to budeme muset přijmout. Smutný ovšem je, že tu hráči musí bojovat a lobovat za skripty, které jsou v cizině povoleny. Já bych očekával, že někdo z českého supportu se svém vlastnímu zájmu se bude snažit v roce 2020 hráčům usnadnit hru - když už ta hra není tak aktualizována a není hráčům usnadňována. Měl jsem snahu asi tak půl hodiny, že něco budu řešit s CZ supportem, ale když jsem se podíval na sestavu supportu a zjistil jsem, že tam tomu nikdo nerozumí tak mě to přešlo.

Ale aby tu hráč dělal nějaké manuály či videonávody jak to funguje, mi přijde fakt komický. Příjde mi to, jako kdybychom se vraceli do dob minulých.

Kozmicz said:
This script is not allowed on our server.
Script was submitted but denied without any reason. They were having trouble getting it working (I still don't know why) and they were unable to give enough info to troubleshoot the problem.


Tohle vystihuje i moje zkušenosti za 12 let hraní této božské hry.

snimek-obrazovky-2020-11-21-v21.21.00.png
 

Despos

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Protože skript detekovat nelze, neboť je spuštěn na úvodní stránce hry. Vytváření účtů lze detekovat, ale pokud je zvolen sofistikovaný způsob jiný login jiné heslo jiná IP adresa + fingerprint apod, tak administrátor musí dohledávat více informací a hlavně, nikdy se mi nestalo, že by mi byly účty zablokovány bez nahlášení. Logicky administrátoři se asi nenudí, aby se prohrabávali stovkami účtů.

Co tady čtu za komentáře, tak nerozumím, proč by český hráč měl dělat nějaký překlad v době, kdy snad každý mluví anglicky a umí si to při nejhorším přeložit. Pokud tu někdo programuje tak si projede kód a trošku se tomu pověnuje. Já jsem ten script testoval pár měsíců začátkem ledna roku 2019 a já v něm moc využití nevidím, jednoduše sbírá data ze hry které ze strany Innogames nejsou využity, někdo kdo na to má čas to třeba využije.

Obecně je hrozný, jak každá jazyková verze má jiná pravidla a jiné názory, bohužel to budeme muset přijmout. Smutný ovšem je, že tu hráči musí bojovat a lobovat za skripty, které jsou v cizině povoleny. Já bych očekával, že někdo z českého supportu se svém vlastnímu zájmu se bude snažit v roce 2020 hráčům usnadnit hru - když už ta hra není tak aktualizována a není hráčům usnadňována. Měl jsem snahu asi tak půl hodiny, že něco budu řešit s CZ supportem, ale když jsem se podíval na sestavu supportu a zjistil jsem, že tam tomu nikdo nerozumí tak mě to přešlo.

Ale aby tu hráč dělal nějaké manuály či videonávody jak to funguje, mi přijde fakt komický. Příjde mi to, jako kdybychom se vraceli do dob minulých.


Script was submitted but denied without any reason. They were having trouble getting it working (I still don't know why) and they were unable to give enough info to troubleshoot the problem.


Tohle vystihuje i moje zkušenosti za 12 let hraní této božské hry.

snimek-obrazovky-2020-11-21-v21.21.00.png

Ve většině s tebou souhlasím, je to jedna velká komedie, bohužel kdybych si lámal ruce a jen nadával jak správnej Čecháček, tak se tu nic nezmění. Aspoň se pokusím ten návod udělat srozumitelně.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 4086433

Guest
Ahoj, je povolený tento doplněk do chromu?


Přidává grafické zobrazení milisekund. Navíc čas. který zobrazí, není ani synchronizovaný se serverem, takže se musí nastavovat offset a není to teda ani 100% přesný, pouze orientačně pomůže.
 

sukjo

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Zdravím Vás,
byl by nějaký skript na označování příchozích útoků dle času?? Dříve tu byl a teď ho nemůžu najít.
Předem díky
 

Dux2311

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
114
Zdravím Vás,
byl by nějaký skript na označování příchozích útoků dle času?? Dříve tu byl a teď ho nemůžu najít.
Předem díky
ja vim ktery myslis a nemuzu ho najit.

zkus tohle

Kód:
javascript: $('input:checkbox').each(function() { this.checked = !this.checked; }); var Append_Text = "Tagged: " + document.getElementById("serverDate").innerHTML.substring (0, 5) + " , " + document.getElementById("serverTime").innerHTML; var format = '%unit% * %coords% * %player% -Sent: %sent%'; $('input[name=label_format]').val(format).parents('form').find('input[name=label]').click();
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
A ten, co je výše, patří mezi neschválené? Pokud ano, skryji ho, aby to někoho nemátlo.
 

Dux2311

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
114
A ten, co je výše, patří mezi neschválené? Pokud ano, skryji ho, aby to někoho nemátlo.
Neni schvaleny a podobny na vypis vesnic v bbkodech tu uz schvaleny mame. Klidne skryj.

I kdyz je na nem zajimave rozdeleni vesnic podle kontinetu tak ho ze spanelstiny az bude chvilka prelozim a zaradim mezi schvalene ;)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Kdybys potřeboval, tak napiš, znovu zveřejnit půjde.
 
Nahoru