• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 77

VelkejFrajer

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Ocenil bych nastavitelný noční bonus, případně noční bonus alespoň do 8 ráno
 

pegak

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Vortorr má super nápad na svět, jen bych dal rychlost jednotek 1 (nebo rovnou 2, ať to má říz :D ).
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
165
Snad pro nás Kozmicz chystá něco dobrého, když nás tak dlouho nechá čekat :D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Tak nastavení máme schválené, již brzy vám jej oznámíme! Svět plánujeme spustit na začátek května, ale záměrně vám nový svět oznamujeme již dříve.

Abych vás trochu navnadil, tak vám prozradím 4 věci, na které se na novém světě můžete těšit:

- svět poběží rychlostí 2
- svět poběží bez kostelů
- vítězná podmínka bude dominance
- na světě nás čeká něco zbrusu nového, kdo jako první uhodne co, získá tmavě modrou vlajku úrovně 6 dle svého přání. Tak hádejte!
 

Trisko

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Já si myslím že také plánovač útoků nebo že by nová jednotka :D
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
165
Taky bych to viděl na ten nastavitelný noční bonus, což podle mě na CZ dk není vůbec nutné :D

Není to doufám ten divný systém ražby mincí, který jsem viděl na tom březnovým speedu? :D
 

Lučištník na koni

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
59
To už prý jednou/dvakrát bylo i na klasickém světě. Možná ještě ten nový systém úkolů, který byl také na tom Speedu., teda pokud se "zbrusu nové" vztahuje jen klasický světy.
 
Nahoru