• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Casual 8

saf1

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Ale Safe v jednom s tebou nesouhlasím...Ling není nespolehlivý hráč naopak je super hráč a je sním radost spolupracovat ....ikdyz teď na Casualu 7 skončil kvůli času a práci tak mu to nemáme za zlé ale jako kmen nevedl špatně :)


:) Linga jsem nezmínil ani jednou, pro mne je toto nespolehlivý hráč

toto napísal shaman, nie ja. prosím ťa trošku sa zamotávaš
 

saf1

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Co on mi preposlal? Poslal nam to Hermelinek, celou zpravu od Tebe, kde jsi Tvoji a moji konverzaci upravil (pres quote) a mym jmenem si je oba urazel.

Ja vim, ze me Aliens nemusi, ja jeho taky moc ne. Vime to o sobe, ale dokazeme se normalni bavit v ramci hry. Nic to nemeni na tom, ze i zde na cas7, pote co zjistil ze to v Ceste nefunguje se pokusil dostat k nam do kmene, byl odmitnut.
ako vidíš, aj aj sa s tebou viem baviť normálne, nemám s nikým a ničím problém. pokiaľ je tá konverzácia na urovni.
 

pagouš

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Idk, kolik budete mít na csp8 kmenů? Toto je pro safa
 

lukes2222

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
Kdyby sekund :))
10:54:01:500 poslední dopad šlechty na barku.
10:54:01:600 dopad podpory. A mezi to jsem chytnul 1 pána (podotýkám pouze 1 poslaného pána) A poté jsem byl ještě ujišťován, že jde o náhodu :D

Já vám nevím kluci. Je mi to celkem putna. Vyhráli jste, to vám nikdo nemůže odepřít. Ale takhle se tím vytahovat :) zapomínáte na to, že za touhle jednou výhrou máte 3 prohry :)

Pokud vám to něco dodává, tak ať. Pravděpodobně si to už na žádném světě nerozdáme, protože my na další casual jdeme tak možná stavět baráčky :) nebo nechci mluvit za ostatní teda.

kde máme 3 prohry kde jste hráli proti našemu oficialnímu složení jen cas 4 a casualu 6 nikde jinde ne tak že kde máme 3 prohry na cas 5 z nás byly asi 3 hráči a z toho to tam jen převážně sledovali jako třeba já jelikož jsem měnil práci atd tak že jsem na to neměl vůbec čas a k výtěztvý jsem vám tam pogratuloval
na cas7 nemohu soudit tam jsem byl asi 2 týdny možná 3 a pak jsem se na to vyprdl jelikož mě to nějak extra nebavilo
 

saf1

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Nechcete si to dále vyříkat nekde v soukromé zprávě nebo na fb?

Dodám jen že tebe hodně lidí nemusí shamane však sám víš proc...ikdyz si velice dobrý hráč :)
K alliensovi se vyjádřil že je to super hráč a dává tomu také vše svůj čas atd ale je egoista to je jeho minus :)


prečo? ty si nepochopil že toto služi presne na to je to kavárna...nikto ťa nenuti to čítať...
 

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
:) Linga jsem nezmínil ani jednou, pro mne je toto nespolehlivý hráč

toto napísal shaman, nie ja. prosím ťa trošku sa zamotávaš
To je jedno kdo ho zmínil...prostě Ling není nespolehlivý hráč jen u něj to skončilo tím jak začal covid tak práce a čas a tím pádem DK to zabalil ...to bylo u více hráčů a nedá se nic dělat ale jinak sním spolupráce byla super aj hlas jeho je vůdcovský jak má býtzažili jsme s ním hodně hezké chvile které nezapomeneme a budem doufat že se někdy vrátí na DK:)
 

IamShaman

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
65
momentálně nevím kdo to byl jo ale na cas6 byla zveřejněná osobní fotka safa se jmenem FB atd na profilu hráče což je protiprávní jednání a jestli chceš tak ti sem napíši přesně co za zakoník jste porušili ale hleda se mi to vážně nechce ale bez souhlasu člevěka kterému tyto údaje patří se jedná o trestný čin
Pokud si dobre vzpominam, byla to jen jeho oblicej, dosazen do fotky pastavce s ovcemi. Nad hlavou mel svou prezdivku saf, ovce mely prezdivky vasich hracu. Petrovo jmeno nikde nebylo uvedene.
 

saf1

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Idk, kolik budete mít na csp8 kmenů? Toto je pro safa

v tejto chvíli ti na to neodpoviem nakoľko neviem presne kolkí tam budu a pôjdu..ale myslím narovinu že do jedneho sa nezmestíme takže dva na uvod určite...ja osobne tam nejdem hned prvý deň na uvod nechce sa mi vraziť 3000-4000 pb do vystavania dediny, pridám sa pár dní po začiatku a potom naši budu čakať kým sa dáme dokopy...limit ak som dobre si všimol je zase len 30, takže dva určite...
 

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Safe a ještě jedna věc mě zajímá nejvíc ty máš seznam lidí na Casual 8 co jdou že víš kdo tam bude atd.:)jestli máš klidně ho tady dej zajímá mě to ...a co Dragon lady ?
 
Nahoru