• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Casual 8

pagouš

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
v tejto chvíli ti na to neodpoviem nakoľko neviem presne kolkí tam budu a pôjdu..ale myslím narovinu že do jedneho sa nezmestíme takže dva na uvod určite...ja osobne tam nejdem hned prvý deň na uvod nechce sa mi vraziť 3000-4000 pb do vystavania dediny, pridám sa pár dní po začiatku a potom naši budu čakať kým sa dáme dokopy...limit ak som dobre si všimol je zase len 30, takže dva určite...

Což takhle oba dva spolky maximálně 2 kmeny? aby to nebylo 150 lidí proti 50? To mi připomíná cigánskou férovku :D
 

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Lukes222 : máš v planu jít na Casual 8?doufám že jo bo jsi skvělý hráč co dosáhl toho hodně toho:)
 

saf1

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Což takhle oba dva spolky maximálně 2 kmeny? aby to nebylo 150 lidí proti 50? To mi připomíná cigánskou férovku :D

tu ja nemám rád, to si piš...naozaj netuším kto všetko sa tam chystá...resp viem o dosť hráčov ktorí tam idu ale ani zdaleka nie 70-80 v akom čísle sme končili. takže do dvoch si myslím že sa dáme určite. čo sa týka kubida a ufg mam info že sa na svet nechysta.
 

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
3000-4000 tisíce Pb abys vystavěl vesnici?nezdá se mi to to bude více s takou ...
 

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Kubido to potvrdil na csp7 že to je jeho poslední svět ...ale také je super hráč :)
 

Bighasus qus qazah

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
"poník tu písal niečo o nuitari a svete 54 tuším...s nuitari som hral na 49 a nech napíše priamo vdaka mne a mojim podporám a našej spoločnej spolupráci sme svet dotiahli kde sme chceli. na 54ke zrazu obrat, a mne su vyčítané svinstvá? ano ja priznávam ak niekde chcem hrať naplno a som u niekoho v kmeni a nespolupracuje sa nestrpím to. to isté ako laokruhradim na cas6 sme neverili vlastným očiam..ok rozhodol sa sám hrať s vami a ešte ste si na fore robili srandu z toho. toto je pravda."

Safe já si myslím že ty tak úplně nerozumíš tomu co děláš, jinak bys rozhodně si nehrál na neviňátko, to že si s ní hrál 49 je fajn, ale to tě neomlouvá v tom co si dělal za zády Nuitari na 54 pak si otevřeně odešel a podotýkám, že v té době kdy si byl téma číslo jedna si to měl ještě v plánu hrát to že tvoje paměť nedokáže brát věci objektivně a máš spasitelský komplex to není můj problém promiň. :)
A přestaň už prosím pěkně vytahovat nějaký argumenty o tom že si s někým něco vyhrál a podávat to tak že ji znáš lépe než já, to že s někým vyhraješ jeden svět? fajn ale jak jsem již několikrát byl svědkem, lidi se umí fakt parádně přetvářet. Mám na to svůj vlastní názor, dle toho co jsem viděl a slyšel, to mám i celkem slušně potvrzený. :)
 

pagouš

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
tu ja nemám rád, to si piš...naozaj netuším kto všetko sa tam chystá...resp viem o dosť hráčov ktorí tam idu ale ani zdaleka nie 70-80 v akom čísle sme končili. takže do dvoch si myslím že sa dáme určite. čo sa týka kubida a ufg mam info že sa na svet nechysta.
Dobře, beru tě za slovo, nemáš rád cigánskou férovku, tak pokud založíte třetí kmen, nebo s někým dalším uzavřete spojenectví, nazvu tě srabem, je to fér? A nebudeš moci nic říct, pokud vyhrajete, nebudeš se tím moci chvástat, jak jste nás rozdrtili, souhlasíš?
 
Nahoru