• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Casual 8

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
zatiaľ mám pocit že jeden kmen založíš ty a druhý shaman ktorý ide len na skok. :)
a ty zalozis sto a je to :D ale jeste si mi neodpovedel na jednu konkretni otazku ?proc nezvladnes vic svetu najednou ? mas asi zamer jet na 1000% jen casual zase jak pises ze tomu davas vse ? :) (jen muj odhad predbezny nic ve zlem)
 

Bighasus qus qazah

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
asi také závery že práve ty si povedal že na svet nepôjdeš ked tam pôjdem s vami ja a ja tvrdím že je uplna blbosť že by som tam išiel a ani ma nikto nevolal. len som vysvetloval. na Slovensku našťastie nemame Zemana a spol. neboj sme tu spokojní :) tiež len konštatovanie faktov a nie urážka.
To není závěr ale můj názor na tebe jako hráče, nemíchej jabka s hruškama závěr je to že mi jagu vysvětlil že tam nejdeš. :)
 

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
To není závěr ale můj názor na tebe jako hráče, nemíchej jabka s hruškama závěr je to že mi jagu vysvětlil že tam nejdeš. :)
jako sory safe ale delas si to sam... prost edruhym lzes a nediv se ze pak na tebe maji taky nazor....j ej jedno jak te znaji ale hnusis se hodnem lidem tak si dp tnedle j jeste horis na to jaky si hac a jedno jaky jsi hrac... pro me opravdove nejsi opravdody hrac ale o o amorecce a jinych byto rekl ze to jsou opravodovi super hraci ;)
 

saf1

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
jako sory safe ale delas si to sam... prost edruhym lzes a nediv se ze pak na tebe maji taky nazor....j ej jedno jak te znaji ale hnusis se hodnem lidem tak si dp tnedle j jeste horis na to jaky si hac a jedno jaky jsi hrac... pro me opravdove nejsi opravdody hrac ale o o amorecce a jinych byto rekl ze to jsou opravodovi super hraci ;)
Zlatko, nepi ked pises alebo si vezmi prasky. Ved si precitaj svoje spravy. To je hrozne. Zdrbes ma ze ling je dobry hrac, pritom to povedal shaman potom ani neviem uz za co. Chapes alebo skusis pochopit toto? Mne je jedno aky som podla teba hrac. Rovnako mi ke jedno ci na niektori svet ty ides alebo nie, lebo je to aj tak len na chvilu. A hlavne ked sa bavim ci uz so shamanom, ponikom alebo neviem kym, nemiesaj sa do rozhovoru dospelych. Ja si meno robit nemusis a neriesim ze nevyhovujem mozno 30ke ludi alebo 50ke. Ja to hovorim aj svojim ludom mna bud budu milovat alebo nenavidiet. Ina moznost nie je. Hram tvrdym ale vzdy ferovym stylom ako proti superom, tak aj od vlastnych vyzadujem vela. Na cas6 sa objavilo po moj boku mnozstvo hracov s ktorymi som hral prvykrat. Olegunar, tvazhouba, sekera, knurlag, asuna, mummy, filda, shadow, adissek a plno dalsich skvelych hracov. Spytaj sa preco hrali podomnou ked som svina, alebo preco aj dnes, ked sa ich opytas na moje meno, ti povedia to, co povedia...myslis preto, ze nemaju vlastny nazor? Lebo slepo idu za mnou? Ty ani len netusis aka pohoda vladne u mna v kmeni vzdy, lebo najmensi naznak konfliktu a podlamovania autority trestam tvrdo. Tu si predstavis direktivne spravanie, ale si na omyle, kazdy za mnou moze prist a normalne si diskutovat o veciach, respektujem kazdeho jedneho a ti hraci su spokojni. Ale ti ludia idu zamnou alebo so mnou asi kvoli niecomu inemu nad tym uvazuj a uz neotravuj prosim ta.
 
Nahoru