• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 80

DeletedUser44631

Guest
No jednoduše, nastavení nemůže za tvojí neschopnost či neznalost hry. Dobrým hráčem se staneš pouze tehdy, pokud se k tomu prohraješ - jako se třeba lidi projí k obezitě biggrin.gif.Udivuje mě, že jsi překvapen, že ve hře hráči nehrají fér hru, nedodržují domluvu apod. Když tohle mohou lidi dělat v reálném životě, proč by to nemohli dělat ve hře? biggrin.gif
Když se ti nelíbí nastavení, můžeš jít hrát někam jinam nebo použít server pro důchodce tzn. Casual 8 nea.gif..

5 ) Jsem se ptal kdy začne 81 a jestli jde diskutovat o nastavení..
Co takhle trošku namáhat mozkové závity? Dám ti příklad toho, jak to dokážeš tak do 30 vteřin zjistit, aniž bys musel psát bezvýznamný zprávy na fórum.
Server 77 začal před 185 dny
Server 78 začal před 122 dny
Server 79 začal před 66 dny
Server 80 začal před 10 dny

Z toho plyne, že server 81 začne cca koncem roku či začátkem ledna.
Návrhy nastavení může posílat každý hráč, vždy se to veřejně diskutuje a tyto návrhy doporučuji řešit formou tiketu biggrin.gif
Vzhledem k tomu, že si tyto informace nedokážeš dohledat z tohoto fóra, kde je 95% potřebných informací, tak to vidím, že na S81 vydržíš maximálně o týden déle, než tě někdo zase pobere. sad.gifshok.gif
 

Šuťa

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
Řeknu to asi jednoduše DK sem hrával dřív, když jsem byl panic... Doba se změnila nemám tolik času jako ty. V létě sport a výlety s přítelkyní.
Z nostalgie se vrátím na zimu kdy mám víc času na pár měsíců do hry...
Ano vím že čím víc hraju tak mám víc vlajek a hlavně PB bodů..
Mrzí mě tvůj náhled na svět, zřejmě volič ANO,. To pak chápu že zrada a podrazy ti nejsou cizí.
Díky o Casual nemám zájem, zatím si ho hraj sám...
Nemusíš se bát, vím že světy dělí 2 měsíce, plus mínus pár dní..
Třeba vydržím o týden míň nebo víc to se uvidí..
Jsem rád za takové Hrdiny jako jsi ty, co mají problém v hlavě, a léčí si to tímhle způsobem... Ani 80 nehraješ... Ale musíš být fakt velkej borec
 

Erakiss

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
add
Legendary sir Fcéčko : Hlášení.: Casual 8 fakt není pro důchodce! (bohužel....)
 

Erakiss

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Hrál už někdo ty "katapulty" ? Je na to nějaký link??
 

smuffi

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
Jsem si tak rikala, ze to nastaveni nejak prekousnu. No priste kdyz bude svet, kde se nebude moc presouvat (snad uz to nikoho nenapadne),by mohl mit aspon slechtic neomezeny dosah. 14hod je malo,.. takze kdo se prihlasi pozde, musi darovat vesnicku, aneb zbytecna ztrata casu.
 

Erakiss

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Prosím srovnat čas dotazu a čas zveřejnění podrobností.
V okamžiku dotazu nikde ani slůvko....
Ano, Lodě jsem hrál a ano, děkuji za info, že jsou v DK poprvé.
 
Nahoru