• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 81

IamShaman

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
65
..A neútočit na vlastní? Proč má mít tu výhodu rychlého růstu na méně aktivních hráčích kmenu jen vedení kmenu? Jen ať se snaží jako všichni ostatní, pěkně dobývat bráněné vesnice...
Co to plácáš za nesmysl Biblos? Odkdy berou vesnice neaktivních hráčů jen vedení? To jsi hrál za nějaké kmeny 3. světa ne? Samozřejmě, každý kmen je jiný, ale tahle Tvá "obhajoba" tohoto hrozného nastavení je dosti chabá.

Přestaňte se lidí ptát jaké chtějí nastavení, když pak nastavíte tenhle hnus.
 

El Hrocho

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
41
Po dvouleté pauze jsem se těšila že si zase zahraju, že to třeba bude jiné.. to kdo ví ? Ale tohle ani já hrát nebudu.
Boužel no také jsme doufali s kamošema, že to tu pořádně rozjedeme, ale když jsme viděli nastavení tak se peněženky rychle uzavřely...
 

*Anie*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
129
Kdyby alespoň navýšili počet hráčů v kmeni, jako kompenzaci za to, že nebude možno podpořit spojence. Ale 25 lidí je hodně málo.
Btw nemožnost pozvání hráčů do blízkosti se tohoto světa týká nebo netýká ?
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Počet členů v kmenu na našem světě nastavujeme 25 - 40. V současné době máme na 3 světech limit 40, 1 světě limit 35, 3 světech limit 30 a 3 světech limit 25. Je to rovnoměrně rozdělené...

Nemožnost podporovat členy mimo vlastní kmen má mít za výsledek, aby kmen spoléhal opravdu sám na sebe. Vítězem se stane skutečně nejlepší kmen a nikoliv megaaliance, která vytvoří hromadu kmenů kolem sebe.
Noční bonus individuálně nastaven je na našem serveru novinka, zkoušíme ji poprvé a uvidíme, jak se hráčům bude líbit, na základě toho ji budeme využívat do dalších světů více či méně.
 

*Anie*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
129
Pozvání hráčů do s sveho okolí je aktivní?
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Ano, tentokrát jsme tuto možnost nezakazovali.
 

Vařič

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
21
Ne všichni hráči hrají ve stejném časovém pásmu - proč by měli být v nevýhodě, že se na ně může útočit bez výhody ochrany?

A tohle je co za argument prosím?
Snad je pro mě logické se časově přizpůsobit časovému pásmu, podle serveru kde hraji (je to můj problém a můj vlastní handicap). Nikdo mě nenutí hrát na CZ serverech, když bydlím v jiném časovém pásmu. Nemluvě o tom, že někdy může být výhoda mít jiné časové pásmo. Tohle je argumentace úplně mimo.
Ale on by byl člověk překvapen kdyby tu Admin tým dokázal logicky obhájit většinu svých kroků.
 
Nahoru