• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic

Time2Rush

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Ja sa len vyjadrim ku slimakovi :D za tie roky co hram dk a za tych XY svetov co som odohral som stretol vela blaznov a psychicky narusenych ludi :D a mozem s istotou povedat ze slimak sa zaradil medzi tie extremnejsie pripady :D z toho co som za ten tyzden tam zazil a cital vsetko co pisal, tak je extremne labilny clovek :D ale ako urcite ako hrac je dobry, len mi pripadal akoby mal rozdvojenu osobnost :D ked nemal ten svoj zachvat tak vedel aj normalne napisat, aj zahrat, a potom zrazu mu preplo a akoby to bol uplne iny clovek co pisal a konal totalne odveci ako psychopat :D
 
Naposledy upraveno:

Kluk s kamením

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
179
To pak není divu, že se ta aliance těch kmenů rozpadla, když si tam necháte hráče, kteří vám vadí nebo do jisté míry kazí hru či vynáší informace ven.
Na druhou stranu v zaměstnání taky budete mít kolegy, s kterýma vycházet nebude, nebudou Vám sedět ale budete s nimi muset spolupracovat.
 

lukik224

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
To pak není divu, že se ta aliance těch kmenů rozpadla, když si tam necháte hráče, kteří vám vadí nebo do jisté míry kazí hru či vynáší informace ven.
Na druhou stranu v zaměstnání taky budete mít kolegy, s kterýma vycházet nebude, nebudou Vám sedět ale budete s nimi muset spolupracovat.
Proc proste si furt myslis, ze presne vis jak to bylo, kdyz proste nevis. O slimakovi jsi mluvil tvoje dojmy, ktere ti tedka i time potvrdil, ze jsi pravdu nemel, ale stejne zase prijdes a pises si svoje, a vsechno vis. Furt dokola jak cvicena opicka, ktera si jede to svoje.
 

Lord lolnikmerk

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Hmmmm velmi plodná debata, až mám chuť něco napsat... Clověk už se dnes nemůže divit tomu, že si každý jde jen za svým cílem co nejpohodlněji. Mě spíš zaráží, co vše jsou schopni lidi během takové cesty udělat, každá strana udělala levárny nebo chyby, o tom žádná. Nechci nikoho soudit, doufám, že každý má dost sebereflexe, aby něco podobného mimo herní svět nedělal, já se asi radši zklamu, než abych nevěřil nikomu.

Co mě osobně překvapilo/překvapuje, naprostá neochota pomáhat spojencům nebo i DON, stejně je to prašť jak uhoď. A hlavně pro mě nejvíce nepochopitelná záležitost, ochota lhát a dělat pokrytecké věci. které si odůvodní: "Šak oni to dělali první."; "Beztak by to taky udělali." A moje nejoblibenější: "My jsme nikdy nic špatného neudělali, to oni." xD

Jak malé děti a za měsíc si nikdo nevzpomene, že nějaký classic hrál.
Asi tak nějak, já si radši odnesu dobré kontakty, než abych se jen hádal kolem a kolem.
 

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
ne asi :D fcs zase vyhrocuje :D on vyložene hleda zaminky aby do někoho ril a jeho kamoš se hned přidal
O co ti jde

nevím co to je za koště ale těší mě :D


Víš co je CENZUROVÁNO? :D Ja ty lidi absolutně neznám :D

Ale tak neni pro mě překvapení že si to hned vybarvíš podle toho jak by se ti to hodilo :D Pokus hezkéj , ale spíše si myslím stejny věci , než že by jsme byli kamoši :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
A myslíš že tě znam z doslechu deswere ? :D Nebo ti mam říkat starym jmenem ? :D

To maš pamět jako rybička ? Jsi už známa firma stejně jako třeba já :D
 

Deleted User - 4100157

Guest
Kluci jedni speedařští, chtěl jsem hrát s vámi a nakonec jsem skončil v alianci proti vám.:) Tak jsem vyrazil do obchodu, jestli mají čtečku na čárové kódy a řekli mi, že už je nevedou, že se jedná o zastaralou technologii, že dnes je v módě QR code.:King
 

Kluk s kamením

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
179
Kluci jedni speedařští, chtěl jsem hrát s vámi a nakonec jsem skončil v alianci proti vám.:) Tak jsem vyrazil do obchodu, jestli mají čtečku na čárové kódy a řekli mi, že už je nevedou, že se jedná o zastaralou technologii, že dnes je v módě QR code.:King

Nějak jsi asi málo loboval ve vedení. :) Já na tebe trošku spoléhal.
 

Deleted User - 4100157

Guest
Všimli jste si, že když pošlete vláček, tak jde vždy ve stejné sekundě? Na světě s ms, se může stát, že to jde i přes celou sekundu, ale tady ne. :King
 
Nahoru