• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 81

Deleted User - 4100157

Guest
Podpoř vesnici
Odveď své jednotky do bezpečí tak, že je pošleš na pomoc do libovolné jiné vesnice. Budou tam umístěny jako obranné jednotky, dokud je nestáhneš zpět.


Hráč bez kmene a spoluhráčů nemůže takový úkol splnit, když jednotky z podpory se hned vrátí a systém nezapočítá splněný úkol.
 

Šuťa

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
Ahoj, nikde sem nenašel nastavení v tomhle světě.. jak to je se špehama příklad mám 6000 špehů a hráč mě vyšpehuje 3500 může mi to někdo vysvětlit ? Že mu přežijí špehové a zjistí jednotky ..
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
746
Ahoj, nejlepší je si to žádat na daném světě do simulátoru, který ti i řekne, co vše bude vyzrazeno.
Ps: položky do inventáře mohou ovlivňovat i špehy
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Ahoj, většinou to tak na světech teď je, pokud nechceš, aby tě údajný hráč vyšpehoval, tak musíš mít 7000 a více špehů, aby útočník neprošel, je to tak teď u většiny světů a Speedy serverů daný. Vždy to tak je, že musíš mít dvojnásobný počet špehů než útočník.
 

Deleted User - 4100157

Guest
Zdeňku, nemusíš, zrovna na Classicu 2 i na s82 je, že útočník musí mít více špehů než obránce, aby vyšpehoval, nikoliv jen o polovinu více. Je to na světech různé a bohužel se to nepíše do nastavení. Jediná možnost je si to otestovat přímo na světě v simulátoru.
 

Depok

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Suroviny v rámci kmene už nepůjdou posílat nebo se to opraví? Do teď to šlo a z ničeho nic stopka? :D
 

Divotvorce

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
14
To zas pekne dojebali, z niceho nic to vypnout.
Dyt ten svet uz jede 4 mesice, tak se kua zeptejte treba anketou hracu, jestli to nastaveni nechat nebo ne.
Asi jim to nevadilo, kdyz si toho nekdo vsiml az po 4 mesicich.
Pockej, to to jako vypli , protoze si nekdo stezoval a nebo je to jen chyba ,ktera se opravi?:=)

jako prece jen neverim ze je support tak hloupy,aby udelal takovou kravinu umyslne.
 

eCko.

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
66
Ano, nekdo (nas hrac :D) je upozornil na to, ze v nastaveni sveta je, ze to nema fungovat. Tak to z niceho nic vypnuli, protoze si myslej, ze my hraci jsme prisli na ten svet kvuli tomu nastaveni asi :D
 

Divotvorce

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
14
hmmm...ja to hraju teda jen chvilku,ale myslel jsem si ze volne rozesilani znamena rozesilani mimo kmen...:=)
 
Nahoru