• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Speciál

vodulik

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Tak prý je to problém úplně všech novych světů, které se měli teď spustit.
 

xDMrtvolaxD

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Tam už víme kdo pracuje u ČD... Ale i tam se aspoň snaží napsat, jaké zpoždění mají.
 

HaRLeMiK

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
zeby bol problem s tym ze spustaju svet par hodin pred aktualizaciou hry? niake nastavenie noveho sveta zeby uz bolo nahodene na verzi 8.293 a ta prebehne až zitra ?
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
165
Tolik lidí online jsem na DK fóru neviděl roky. Mám rád tohle povstání nespokojených hráčů. Sice si to tu přes den nikdo nepřečte, max nás dojde vyhlásit Biblos, že si za to můžeme sami, ale je tu víc aktivních lidí než hraje v průměrném kmenu na dnešních DK.
 

-Siiu

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
tak už jsem tam...konečně!


prank..škoda,že nevidím..jak klikáte na úvodní stránku :) :)
 

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
To se mi dlouho nestalo , že bych to chtěl pustit ještě před začatkem z toho jak mě to tiltí .
 

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
Tolik lidí online jsem na DK fóru neviděl roky. Mám rád tohle povstání nespokojených hráčů. Sice si to tu přes den nikdo nepřečte, max nás dojde vyhlásit Biblos, že si za to můžeme sami, ale je tu víc aktivních lidí než hraje v průměrném kmenu na dnešních DK.
'Já tu chodím jen když tu jsou shitfesty :D

On to někdo děla i jinak ? :D
 

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
Kdyby aspoň přišlo nějaky vyjadření , tak si řeknu " ok , tak se aspoň snaží " .. Ale takhle to na mě pusobí že na to totalně kašlou , když nedají ani vědět , přesto že jim musi byt jasny že tu stovky lidi čekají ..
 
Nahoru