• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 85

pololo222

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Si sa opustil jak 15 ročné dievča :-D

Monty , ty ani hrať inak nevieš len skrz bany .. ty sám dobre vieš, že na jackovu úroveň nikdy nedosiahneš, tak budeš dookola skúšať tie tvoje slaboduché vypisovačky na DK :-D

Neboj sa Monty, ešte sa uvidíme :).

A pololo by mal skúsiť ešte obopísať aj vlastnú pláž či mu nedajú dedinky :-D
To zas machrujes kdyz jsem psal vasim multakum co?
 

Darys11

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Si sa opustil jak 15 ročné dievča :-D

Monty , ty ani hrať inak nevieš len skrz bany .. ty sám dobre vieš, že na jackovu úroveň nikdy nedosiahneš, tak budeš dookola skúšať tie tvoje slaboduché vypisovačky na DK :-D

Neboj sa Monty, ešte sa uvidíme :).

A pololo by mal skúsiť ešte obopísať aj vlastnú pláž či mu nedajú dedinky :-D
Prosimte, Jackova uroven bude asi fakt stát za to, když má zapotřebí si vyžádat zástup vlastního hráče, poslat mu jednotky pryč a v zápětí na nej rozposilat vlaky.. To je opravdu uroven..

Kde jste nechali sebereflexi?
 

ondrejnudera

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Lhari nejvetsi, ani jednou jsem se nikomu na DK nenavazel do rodiny, tak tu nedelej propagandu ty falesna spino..

Co se tyce biblos, tak sem tahate veci z s72/73, tohle je svet s 85! Zejmena alkoholyk se nad temi screeny rozplyval a psal mi PM jeste na s81.

Ja jsem se ale Biblos, kdyz koncila na supportu v PM omluvil a podekoval za jeji praci, vic pro to udelat nemohu.

Kolik z Vas se omluvilo me, za ty hnusy mimo DK, ani jeden, tak drzte laskave papuly.

Jste jen zhrzená banda, ktera neni zvykla prohravat, i kdyz porusujete vsechna mozna pravidla a proto se uchyluje k vecem, ktere s DK absolutne sesouvisi.. dusevni mrzaci a noliferi, kteri se placaji po zadech, kdyz se jim zrovna povede nejaky pojeb. A nedej boze, ze vlastni blbosti dopadnou jak pred par dny. Tak za to muzou vsichni ostatni, jen ne oni. Ale verte ze mezi sebou mate i lidi, kteri na vas vsechno naprasili, kterym jste duverovali, takze ted vypadate jak idioti.. tak v tom klidne pokracujte, vtipny to rozhodne neni, vyprovokovat se me vam/nas nepovede.

Ono stacilo, ze ses pekne navezl do hanicky. Co na to rikala tvoje zena?

To by ma zajimalo, jak byblos omluvu prijala, kdyz si ji vyhrozoval zabitim.

Ale jasne, je to jen kampan. Typicti volici babise a okamury, a ja si rikal, kde se schovaji.
 

44Monty44

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
29
No ty bys mel volat psychiatrickou ordinaci a to hodne rychle, ale nevim, jestli ti vubec pomuzou.. svaly a fotky z vytahu je jedine co dokazes, vid déčko ;)
 

Marekhlav

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Nechce to tu support třeba zamknout? Na začátku to bylo dobrý, ale teď už to je pořád dokola
 

Ardaryen

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Co to tady furt melete o sebereflexi :D vy jste začali psát do osobních profilů mimo hru, spamovat všechny ostatní na všech soc. platformách snad. Mně se hrozně líbí, jak jste tu hrozně ublížení, reálně tak polovina z vás co tu píše, vůbec neví
 

Katarina

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Přesně tak ,borci .
Vy to vážně umíte hrát , klobouk dolů .
Je mi trapně za vás .
 
Nahoru