• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

šachlik nejnovější aktivita

  • šachlik
    šachlik odpověděl/a na téma Speed pokec.
    Ty jim dáváš. :D
  • šachlik
    šachlik odpověděl/a na téma Speed pokec.
    :D :D :D Rozumí, ale ještě mi visí prachy za poslední prohru... :D:D:D
  • šachlik
    šachlik reagoval(a) na příspěvek od Adams Hahn ve vlákně Speed pokec s reakcí Poděkování Poděkování.
    Aji kluk s kamením, kterej je v clash of the stars té hře rozumí víc, jak support?
  • šachlik
    šachlik reagoval(a) na příspěvek od Kluk s kamením ve vlákně Speed pokec s reakcí Poděkování Poděkování.
    Tady se klasicky ukázalo, že pokud člověk něco má, tak si toho neváží. Kozmicz aspoň čas od času něco dělal, ale tyhle mistři co jsou na...
  • šachlik
    šachlik odpověděl/a na téma Speed pokec.
    Zrovna ty piš něco o amatérismu... Stačila mi věta "šel jsem spát a ráno jsem měl nafarmeno 7 miliard surovin" a je mi jasný, že dál to...
  • šachlik
    šachlik odpověděl/a na téma Speed pokec.
    Tím pádem tady ale vůbec nenarážíme na tebe. :D
  • šachlik
    šachlik odpověděl/a na téma Speed pokec.
    To ty jsi ten, co za 6h speed otočí třeba 70k vesnic? :eek:
  • šachlik
    šachlik odpověděl/a na téma Speed pokec.
    Tohle se mi stalo snad poprvé... :D Nabídnu monoera spolupráci, protože byli jasně v nevýhodě oproti soupeřům, ale dotyčná mi odepíše...
  • šachlik
    šachlik odpověděl/a na téma Bleskový den.
    Ahoj Monoera, nebyla by to nuda? Bys jen koukala jak se ti samy staví vesnice a armáda. :D Ale samozřejmě každý má na to jiný názor...
Nahoru