• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od šachlik

  1. šachlik

    Speed pokec

    Ty jim dáváš. :D
  2. šachlik

    Speed pokec

    :D :D :D Rozumí, ale ještě mi visí prachy za poslední prohru... :D:D:D
  3. šachlik

    Speed pokec

    Zrovna ty piš něco o amatérismu... Stačila mi věta "šel jsem spát a ráno jsem měl nafarmeno 7 miliard surovin" a je mi jasný, že dál to číst nemusím... Ty se, prosím tě, radši k tomuto tématu ani nevyjadřuj. :Punish
  4. šachlik

    Speed pokec

    Tím pádem tady ale vůbec nenarážíme na tebe. :D
  5. šachlik

    Speed pokec

    To ty jsi ten, co za 6h speed otočí třeba 70k vesnic? :eek:
  6. šachlik

    Speed pokec

    Tohle se mi stalo snad poprvé... :D Nabídnu monoera spolupráci, protože byli jasně v nevýhodě oproti soupeřům, ale dotyčná mi odepíše, že jim nikdo pomoct nedokáže, blokne mě a radši se nechá pobrat... :D Chtělo by to dát ego stranou a trochu u toho přemýšlet, ale jinak fajn hra... :D...
  7. šachlik

    Bleskový den

    Ahoj Monoera, nebyla by to nuda? Bys jen koukala jak se ti samy staví vesnice a armáda. :D Ale samozřejmě každý má na to jiný názor. :cool: Hezký den! :Good
  8. šachlik

    Spoluhráč na speed

    No jo, není se čemu divit. Přeci jen ta hra už nějaký ten pátek běží a herní komunita stárne. Kde jsou ty časy, kdy velkou část hráčů tvořili lidé do 20 let, tedy ti bez závazků, rodin atd.. Já osobně jsem to nehrál už cca 2 roky. Teď jsem myslel, že si pinknu, ale zrovna jsem se trefil do doby...
  9. šachlik

    Spoluhráč na speed

    Hustý vidět, že to po 14 letech hrají furt stejní hráči. :D
  10. šachlik

    Spoluhráč na speed

    Legend is back :cool:
  11. šachlik

    Gesto na podporu Ukrajinby

    Absolutně nechápu, proč je ukrajinská vlajka už i tady... Já jdu po městě a na každém druhém baráku visí ukrajinská vlajka... Jdu na statek podívat se na koně a tam visí ukrajinská vlajka... Jdu na facebook a každý druhý Jouda tam má ukrajinskou vlajku na profilovce... Jdu na Tipsport a tam v...
  12. šachlik

    Speed pokec

    Neneee, to není možný... Však jsou PRO a je jich 20.
  13. šachlik

    Speed pokec

    @Kozmicz Proč vlastně nefungují smajlíci? Docela mě to irituje. Nešlo by s tím něco udělat?
  14. šachlik

    Speed pokec

    Jo, ale pak to vydržíš taky mega dlouho. :D
  15. šachlik

    Speed pokec

    Že to říkáš zrovna ty. :D
Nahoru