Nedávný obsah od 1Rici

 1. Kavárna - Classic

  My taky
 2. Kavárna - Classic

  to nám hrozí?
 3. Kavárna - Classic

  Nastavení je fajn :) Jsem rád, že su vyzkoušíme všechny možné varianty nastavení. btw: do budoucna bych klidně někdy znovu zkusil zase další classic se 2 vesnicema
 4. Povolený skript Hromadné vylepšení vlajek

  Bože, díky! Sláva Papajikovi. Představa, že bych tohle klikal ručně mě děsí https://ctrlv.cz/ue0R
 5. Diskuze - Pod palbou katapultů

  Obvykle event v prvních pár týdnech hry nebývá
 6. Kavárna - Svět 83

  Já svůj kmen pojmenuju vždy jinak, takže Cobra nebude :D
 7. Kavárna - Svět 83

  LOL To mě podrž a já vůbec neměl v úmyslu jít hrát další svět. To by byl asi docela trapas, kdybych si vyškemral mé vysněné nastavení a ani se tam neukázal. To je nějaký podlý trik, jak mě udržet při hraní zrovna, když už jsem byl odhodlaný jít do DK důchodu?
 8. Kavárna - Svět 83

  Rozdělení na české a slovenské DK byla jedna z největších kravin a chyb, co se na CZ DK odehrála.
 9. Kavárna - Svět 83

  Herní rychlost - 2 Rychlost jednotek -1 Morálka - vypnout po 6-8 týdnech, v late game je to blbost. Pravidlo selského dvora - neaktivní Fake limit - 1 % Výzkum - Zjednodušený Kostel - NE Lučištníci - ANO Strážní věž -NE Pevnost - NE Sběr surovin - ANO Rostoucí barbarské vesnice - ANO Noční...
 10. Kavárna - Classic

  Taky bych se rád zeptal, čím porušil pravidla můj komentář na téma, že délka banů by se měla vždy lišit podle rychlosti světa a že 5 dnů ban na clasicu vs 5 dnů ban na rychlosti 1 jsou dva úplně jiné tresty...?
 11. Kavárna - Classic

  Ale jo, budeme debatovat přes ticket systém, kde je 90 % odpovědí stylem ctr c + ctrl v. Tam určitě naše stížnosti někdo vyslyší. To už je snadnější kritizovat poměry v Rusku než poměry na českých DK.
 12. Kavárna - Classic

  Fakt jste mi smazali mé komentáře? Vůbec bych se nedivil, kdyby ty bany za zmínky o trávě dával/a/o celou dobu Biblos, když se tak brání debatě o jejich přiměřenost. Zajímavé, že Kozmicz s debatou problém neměl.
 13. Kavárna - Classic

  Good point. Myslím si, že už teď se udělal docela odvážný krok se zrušením milisekund atd. Dávkoval bych ty změny lidem pomalu tak jako doposud.
 14. Kavárna - Svět 82

  To je jen dobře, tyhle blbosti do hry nepatří.
 15. Kavárna - Classic

  Velká škoda. Přišli jste o ten velmi vtipný screen u kterého jsem se popadal za břicho (až na to, že vůbec). Proč se smazal i můj komentář reagující na tento pubertální výlev ovšem nevím.
Nahoru