• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od 1Rici

  1. Diskuze k soutěži

    Prostě zase napiš něco o tom, že jsi assassin a oni ti daj cenu útěchy, neboj.
  2. Nové verze hry - Diskuze

    Hodně štěstí v tomto boji. To samé jsem psal cca rok dozadu zde na fóru Kozmiczovi ještě s dodatkem, že se to zneužívá na multiúčtech, které lidé mají v zázemí nepřátelských kmenů. Bohužel Kozmicz hrál naposled někdy před 10 lety a totálně jsem s tím narazil. Jinak vše podepisuji. Další...
  3. Kavárna - Svět 91

    ne
  4. Kavárna - Svět 89

    Vynalézavý? Doslova stačí stáhnout operu, kde máš free vpn a nikdo ti nemůže nic.
  5. Kavárna - Svět 91

    Zcela jasně udrželi? Donutilo by to zbytek světa konat a snažit se tomu zabránit. Pokud by to daný kmen udržel, tak by nebylo nutné, aby svět běžel dalších X měsíců, kdy se jen zabírají vesnice, i když je svět dávno rozhodnutý. Dominance 70-80 % je něco naprosto zbytečného, protože rozhodnuto...
  6. Kavárna - Svět 91

    Naopak by se mělo jít úplně opačným směrem, ty světy jsou mnohdy rozhodnutý za 3-4 měsíce a pak se stejně dlouhou dobu zabírá. Posledně jsem navrhoval svět, kde by byla podmínka dominance třeba jen 35 % a musela by se držet klidně měsíc. Pokud by takový kmen dominanci udržel a nikdo jej...
  7. Kavárna - Svět 91

    Hádám, že tohle jde na triko Němců
  8. Kavárna - Svět 91

    Vlajky mi chybí, ale nastavení je hodně blízko k tomu, co považuji za výborné. Škoda, že info nebylo dřív, kdo nesestaví kmen v předregistraci to bude mít dost blbý a času není tolik.
  9. Kavárna - Svět 90

    To je asi jediný důvod, proč mi vadilo, že jsem v minulosti dostával bany. Pravidla jsem samozřejmě porušoval(většinou), ale když dostaneš ban za něco, co používá i zbytek světa, tak tě to logicky docela štve :D Ale tohle je ztracený boj, nic se nezmění. Jen se divím, že si INNO nechá utíkat...
  10. Kavárna - Svět 90

    A sběrači pb nebudou mít co žrát.
  11. Kavárna - Svět 90

    Herní rychlost - 2, vojsko 1 Morálka - neaktivní (nebo se po prvních 2 měsících vypne) Fake limit - 1 % Výzkum - zjednodušený Kostel - ne! Lučištníci - ano Strážní věž - ne! Pevnost - ne Sběr surovin - ano Rostoucí barbarské vesnice - do 3000 bodů Noční bonus - volitelný Začátečnická ochrana - 4...
  12. Kavárna - Svět 87

    V tomto ohledu je mi líto Frisca a Penzerguna, ti jako jedni z mála opravdu hráli. Většina ostatních tak nějak doufala, že to někdo odmaká za ně a klíčoví lidé místo vedení kmene trávili čas na discordu překecáváním jiných kmenů, aby se k nim přidali. Nu což, aspoň budeme mít všichni klidné léto.
  13. Kavárna - Svět 89

    Další svět s kostelem, fujtajbl, tam mě nebude bavit ani vydělávat pbčka.
  14. Kavárna - Svět 87

    Já chápu, že práce support týmu je těžká a dost nevděčná, ale zrovna u tohoto jsou ty pravidla tak nejasná a děravá, že si to můžete vykládat absolutně jak chcete a dávat random tresty, což se přesně děje. Každý, kdo hraje delší dobu moc dobře ví, že v kontextu všech banů co na dk zažili za...
  15. Kavárna - Svět 87

    Možná týpek jenom nepočítal s tím, že po jedné ztracené vesnici vezmete zástup a uděláte mu zátah na vesnice větší než nepřizpůsobiví na úřadu v den vyplácení dávek. Korunu tomu nasadil fakt, že snad ještě X dnů potom, co se tohle stalo byl stále u vás v kmenu. Proč, když pouštěl vesnice...
Nahoru