• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od 44Monty44

  1. Kavárna - Svět 85

    No ty bys mel volat psychiatrickou ordinaci a to hodne rychle, ale nevim, jestli ti vubec pomuzou.. svaly a fotky z vytahu je jedine co dokazes, vid déčko ;)
  2. Kavárna - Svět 85

    Lhari nejvetsi, ani jednou jsem se nikomu na DK nenavazel do rodiny, tak tu nedelej propagandu ty falesna spino.. Co se tyce biblos, tak sem tahate veci z s72/73, tohle je svet s 85! Zejmena alkoholyk se nad temi screeny rozplyval a psal mi PM jeste na s81. Ja jsem se ale Biblos, kdyz koncila...
  3. Kavárna - Svět 85

    A kuba co se vydava za me, protoze se za svoje jmeno stydi pochopitelne …
  4. Kavárna - Svět 85

    Smazak s kterym sem ne vzdy souhlasil napsal jednu dobrou vec a to: A tu je to vyhrocené, líbí se mi oboustranné ty intriky, a je tam taková ta zdravá nenávist, takže palec nahoru, ať vyhraje ten lepsi Pod to bych se podepsal, ale nevim, jestli si vsichni z vas dovedou vysvetlit to spojeni...
  5. Kavárna - Svět 85

    A co na tom je zavadneho? Ty se radsi venuj tomu, abys neporusoval pravidla..
  6. Kavárna - Svět 85

    Jo s bannym pravda, sorry
  7. Kavárna - Svět 85

    svatoušci z wotlu ukaz mi komu sem z vas vyhrozoval nebo psal, patrne si pletes osoby, ale tak co cekat.. Jediny s kym sem si na tomto svete napsal na messu byl Smažák a k tomu naprosto v pohode a bez emoci, takze proste propaganda pokracuje.. tak jaka sebereflexe?znas zakon akce a reakce...
  8. Kavárna - Svět 85

    Ten koment nebyl na tebe, ale na okamuras gang
  9. Kavárna - Svět 85

    Ja se za svoji zenu nestydim, ba naopak je to nejuzasnejsi zena pod Sluncem.. to bohuzel dany clovek o sobe rict nemuze a zbyde mu maximalne chovat zirafy
  10. Kavárna - Svět 85

    Opravdu demence maximalni urovne
  11. Kavárna - Svět 85

    a co si ještě vymyslíš, ty lháři? Máš komplexy z mých dětí, že je už od s65 urážíš společně s tvou sektou? Na s65 vám to vyšlo mě tím rozhodit, tady se vám to nepovede… prostě spadla klec a kmenu wotlu je konec
  12. Kavárna - Svět 85

    Umíme a právě na s85 ti to dokazujeme, že se tak dá hrát
  13. Kavárna - Svět 85

    A pak se diví všichni, že dostávají BANy.. ale hra pojem preventivní zástup nezná, natož jím vyhrožovat, že hráči budou rozebráni… Dotyčný/á z pochopitelných důvodů nemůže vložit sám za sebe… Bouřka napsala: ! ! ! Všichni členové z kmene si nastaví preventivní zástup v dovolené (nejpozději...
  14. Kavárna - Svět 85

    Tak ten se nepovedl..
  15. Kavárna - Svět 85

    Jednou jsou dana pravidla, tak je dodrzujte a neokecavejte kolem.. bourka si sama nabehla, tak at se nedivi. Vlastne nikdo nevi jestli tam hraje katarina, ada nebo rocky balboa.. Kazdopadne vsichni tri hraji tuzku
Nahoru