• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Adams Hahn nejnovější aktivita

  • Adams Hahn reagoval(a) na příspěvek od Kluk s kamením ve vlákně Speed pokec s reakcí Poděkování Poděkování.
    Nepiš tu totální hovadiny, já tu hru hraji od roku 2008 a mám nahráno to co máš ty načůráno :D Neuč orla létat, hlavně už roky...
  • Adams Hahn reagoval(a) na příspěvek od Kluk s kamením ve vlákně Speed pokec s reakcí Poděkování Poděkování.
    Speed bez barbarek a skriptů a najednou totální 0
  • Adams Hahn reagoval(a) na příspěvek od Kluk s kamením ve vlákně Speed pokec s reakcí Poděkování Poděkování.
    Ty šašku, my tu hru hrajeme třeba 16 let a za ty roky jsem takových jako ty potkal nespočet. My hrajeme se skripty, protože s nimi...
  • Adams Hahn odpověděl/a na téma Speed pokec.
    Jak se říká ve fotbale: "ČISTÝ, HREJ DÁL"
    • 1712415743577.png
  • Adams Hahn reagoval(a) na příspěvek od Kluk s kamením ve vlákně Speed pokec s reakcí Poděkování Poděkování.
    Jj nadávali jsme na něj ale zlatý časy Premium nikdo neposílá a mají to na háku absolutně. Proč za to dávají odměny když nic...
  • Adams Hahn odpověděl/a na téma Speed pokec.
    Ani tu tabulku nedokázal aktualizovat. :D Děláte tomu promo a pak nedokážete ani vyplnit 10ti řádkovou tabulku o 4 sloupcích.
  • Adams Hahn odpověděl/a na téma Speed pokec.
    Sakal už slaví Velikonoce dřív, ne? To bodování nemohl dělat střízlivej :D První kolo bylo bodováno deset lidí, druhé a třetí jen dva...
    • 1711784386497.png
  • Adams Hahn reagoval(a) na příspěvek od šachlik ve vlákně Speed pokec s reakcí Poděkování Poděkování.
    :D :D :D Rozumí, ale ještě mi visí prachy za poslední prohru... :D:D:D
  • Adams Hahn odpověděl/a na téma Speed pokec.
    Aji kluk s kamením, kterej je v clash of the stars té hře rozumí víc, jak support?
  • Adams Hahn reagoval(a) na příspěvek od Kluk s kamením ve vlákně Speed pokec s reakcí Poděkování Poděkování.
    Tady se klasicky ukázalo, že pokud člověk něco má, tak si toho neváží. Kozmicz aspoň čas od času něco dělal, ale tyhle mistři co jsou na...
  • Adams Hahn odpověděl/a na téma Speed pokec.
    Klasicky bez banu, že pánové? :D Neumíte poznat VPNku
  • Adams Hahn odpověděl/a na téma Speed pokec.
    Hej uplakánci, nikdo tam multi nemá. To že neumíte hrát jinak než v 10ti lidehc proti jednomu, za to my nemůžem :) Buldoku, ted speed...
  • Adams Hahn odpověděl/a na téma Speed pokec.
    To můžem psát furt dokola :) Kubina s Lamačem ti odepíšou stejnou odpověď, že hráče prověří, ale neřeknou výsledek. Hráč hraje další...
  • Adams Hahn odpověděl/a na téma Speed pokec.
    To je tvoje odpověď na to, že borec co vyrabuje 85.000 vesnc za den vesele dál hraje? :D
  • Adams Hahn odpověděl/a na téma Speed pokec.
    Lamač je chyrolínek na foru, ale když dostane funkci tak na ní sere a dělá hovno. :)
Nahoru