• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od Adams Hahn

  1. Speed pokec

    Jak se říká ve fotbale: "ČISTÝ, HREJ DÁL"
  2. Speed pokec

    Ani tu tabulku nedokázal aktualizovat. :D Děláte tomu promo a pak nedokážete ani vyplnit 10ti řádkovou tabulku o 4 sloupcích.
  3. Speed pokec

    Sakal už slaví Velikonoce dřív, ne? To bodování nemohl dělat střízlivej :D První kolo bylo bodováno deset lidí, druhé a třetí jen dva ? Zároveň Koloběžka za druhé místo dostal 0 bodů a Byzanticy za třetí místo 9? :D Komedie
  4. Speed pokec

    Aji kluk s kamením, kterej je v clash of the stars té hře rozumí víc, jak support?
  5. Speed pokec

    Klasicky bez banu, že pánové? :D Neumíte poznat VPNku
  6. Speed pokec

    Hej uplakánci, nikdo tam multi nemá. To že neumíte hrát jinak než v 10ti lidehc proti jednomu, za to my nemůžem :) Buldoku, ted speed jsem zapnul kvůli tobě. Minulej týden jsi psal, že na mě utočit nebudeš a pak se na mě domluvíš s tvojema poskokama :) Tak jsi mohl přijít a ukázat jaký jsi frajer
  7. Speed pokec

    To můžem psát furt dokola :) Kubina s Lamačem ti odepíšou stejnou odpověď, že hráče prověří, ale neřeknou výsledek. Hráč hraje další speed, takže výsledek víme :)
  8. Speed pokec

    To je tvoje odpověď na to, že borec co vyrabuje 85.000 vesnc za den vesele dál hraje? :D
  9. Speed pokec

    Lamač je chyrolínek na foru, ale když dostane funkci tak na ní sere a dělá hovno. :)
  10. Kavárna - Classic

    Ale houby, udělá každej 10 mulťáků. 5 na deffky, 5 na vyčištění vesnic a mužeš být dobrej hráč sebevíc a dostaneš. :)
  11. Speed pokec

    Ráno od 7mi.
  12. Speed pokec

    Kde udělali soudruzi ze supportu chybu? :)
  13. Železná pevnost 28.9

    Název: Železná pevnost Čas: Čtvrtek 28.9 9:00 - 15:00 Podmínka vítězství:Hráč držící žel.pev. Paladin: Ano Lučištníci: Ne Kostel: Ne Výzkum: 10-ti stupňový Rozestavěná vesnice: 4 Bonusové vesnice: 6 na hráče Barbarské vesnice: Ne Růst opuštěných vesnic: Do 3000 bodů Začátečnická ochrana: 25...
  14. Kavárna - Svět 87

    Aha, tak mě to asi budeš muset naučit jak rabovat 5 dní v ochraně deffkou proti zadeffovaným bbskám. (Pokud nesypeš a nemáš druhej den lk a sekery) :)
  15. Kavárna - Svět 87

    Podpory jdou mimo kmen - velmi špatné, to bych už na kmenech zakázal. Špíny budou deffovat barbarky a ještě větší špinavci s multákama si zadeffují vesky...
Nahoru