Antiika nejnovější aktivita

• Antiika
    Antiika odpověděl/a na téma Kavárna - Svět 68.
    Biblos.... děkuji... :) S pozdravem a úctou...A.
  • Antiika
    Antiika reagoval(a) na příspěvek od SovičkaZLesíčka ve vlákně Kavárna - Svět 68 s reakcí Poděkování Poděkování.
    Ahoj Biblos, defacto se tady přikláníš k tomu že se Vás snažíme podvést, nebo to alespoň naznačuješ. Jak tedy máme dokázat opak že se o...
  • Antiika
    Dobře tedy....tak mám tedy poslední otázku...k čemu slouží "protest" Napsala jsem velmi slušně... Požádala jsem o mírnější trest...
  • Antiika
    Antiika reagoval(a) na příspěvek od Trunda. ve vlákně Kavárna - Svět 68 s reakcí Poděkování Poděkování.
    Jinak Dane pro přesnou informaci, s Majkym jsme si psali jen první měsíc než jsme zjistili co jsou OH zač. Taky by jsi měl někdy zkusit...
  • Antiika
    Buď tak laskavý Zlato a nestůj na žádné straně...četla jsem mnoho abych tu mohla říct, že člověk jako Ty na DK nepatří....:)
  • Antiika
    Woo Zlato čti pomalinku....ať Ti nezaskočí....:) Myslela jsem, že na Tebe nebudu reagovat....ale Vlastně ne...nestojíš mi za to...:)...
  • Antiika
    Antiika reagoval(a) na příspěvek od Trunda. ve vlákně Kavárna - Svět 68 s reakcí Poděkování Poděkování.
    Dane, prosím tě příště si dej aspoň kvalitní špehy do všech kmenů, s Majkym jsme měli dohodu že pokud prorazí výrazně hranice OH...
  • Antiika
    Antiika reagoval(a) na příspěvek od SovičkaZLesíčka ve vlákně Kavárna - Svět 68 s reakcí Poděkování Poděkování.
    Dane přečti si to ještě jednou kdyžtak... my chybu uznáváme a kdyžtak nám můžeš odpovídat na foru kmene když ho čteš a reaguješ. o hraní...
  • Antiika
    Antiika reagoval(a) na příspěvek od Drolda ve vlákně Kavárna - Svět 68 s reakcí Poděkování Poděkování.
    Vidím to naprosto stejně. Prohlížečovky sami o sobě jsou za svými zlatými časy, přesto někteří hráči zůstávají. Není jich moc a nutno...
  • Antiika
    Zdravím, dovolím si nejdříve reagovat na Dragonlady a bohužel za svět 68 nesouhlasit s Tvým tvrzením, kde admin team zcela zjevně...
  • Antiika
    Ale, ale hrubý způsob...někdy žasnu kam na ty výrazy chodíte... Jak říkám...první prohřešek a perma...neberete vůbec v potaz jak se ten...
  • Antiika
    Biblos ví co jsem udělala... psala jsem že jsem nikdy neporušila pravidla a proto bych nemusela poprvé při jejich porušení dostat...
  • Antiika
    Zdravím... Nevím kde jinde ventilovat to jak jsem zklamaná z postupu support týmu... Zajisté mi zde budete opakovat neustále, jak jsem...