Antiika nejnovější aktivita

• Antiika
    Antiika reagoval(a) na příspěvek od Kozmicz ve vlákně Název a tag kmene s reakcí Poděkování Poděkování.
    Bohužel co se týče kmenů, tak platí, kdo jako první kmen založí, ten jej může využívat. V této hře vzniklo tisíce kmenů a těžko dohledat...
  • Antiika
    Antiika odpověděl/a na téma Název a tag kmene.
    Proč by to nešlo...:) Neříkám, že by to bylo snadné... A slušnost lidí ....? Co to je dnes na kmenech...:)
  • Antiika
    Antiika přidal/a vlákno na Název a tag kmene.
    Zdravím, kmeny hraju celkem dlouho... Prošla jsem kmeny, kde většinou hráli fér a fajn lidi. Moc se mi nelíbí, že kdejaký Jouda zneužije...
  • Antiika
    Antiika reagoval(a) na příspěvek od Kozmicz ve vlákně Kavárna - Svět 74 s reakcí Poděkování Poděkování.
    Vzhledem k tomu, že se tady rozjel neskutečný spam, tak bohužel jste nám nedali jinou možnost, než téma uzamknout. Dovolím si ještě...
  • Antiika
    Antiika reagoval(a) na příspěvek od -Gordon- ve vlákně -Gordon- Přijde letos Mikuláš??? s reakcí Poděkování Poděkování.
    Letos k nám zase přijde Mikuláš, Anděl a Čert , věř že to nebude žádný žert. Čekám od něj nějakou zkoušku, ale doufám že nebude mít přes...
  • Antiika
    Antiika reagoval(a) na příspěvek od izumuage ve vlákně Izumuage - Mikuláš v Divokých Kmenech s reakcí Poděkování Poděkování.
    Všimnu si takhle ve večernímu šeru, Mikuláš zavítal do divokých kmenů, poslal na mne bílé koně, aby zjistil jak mi to jde. Nebyla to...
  • Antiika
    Antiika reagoval(a) na příspěvek od Cato ve vlákně Cato - Čert, náš přítel s reakcí Poděkování Poděkování.
    Místo nůše nosí pytel, co jen zmůže ten náš přítel. Místo hole dlouhý řetěz, co se dole nosí vesměs. My jej přesto rádi máme, a rumu...
  • Antiika
    Antiika reagoval(a) na příspěvek od Kozmicz ve vlákně Kavárna - Svět 74 s reakcí Poděkování Poděkování.
    Bohužel svět bez nočního bonusu bychom u nás určitě nechtěli zakládat, protože většina běžných hráčů chodí do školy nebo do práce a přes...
  • Antiika
    Antiika reagoval(a) na příspěvek od Biblos ve vlákně Mikulášská soutěž s reakcí Poděkování Poděkování.
    Mikuláš ztratil plášť... Tuto říkánku si snad pamatuje každý z nás, ale kdo by chtěl smutného Mikuláše? Takový by asi moc štědrý nebyl...