• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od Antiika

  1. Antiika

    Kavárna - Svět 90

    To je zase svět velebnosti..., že já tam vždycky vlezu...myslím, že DK jsou pasé...Byla to faaaaaakt krásná hra :)
  2. Antiika

    Kavárna - Classic

    Krásné odpoledne...položka na přemístění? Bude ? :D
  3. Antiika

    Název a tag kmene

    Proč by to nešlo...:) Neříkám, že by to bylo snadné... A slušnost lidí ....? Co to je dnes na kmenech...:)
  4. Antiika

    Název a tag kmene

    Zdravím, kmeny hraju celkem dlouho... Prošla jsem kmeny, kde většinou hráli fér a fajn lidi. Moc se mi nelíbí, že kdejaký Jouda zneužije jméno či tag kmene ve kterém byl, nebo chtěl být a přitom ho nezaložil, nevedl, nedal čas a úsilí dovést ho třeba i k vítězství. Šlo by s tím něco udělat...
  5. Antiika

    Kavárna - Svět 68

    Biblos.... děkuji... :) S pozdravem a úctou...A.
  6. Antiika

    Kavárna - Svět 68

    Dobře tedy....tak mám tedy poslední otázku...k čemu slouží "protest" Napsala jsem velmi slušně... Požádala jsem o mírnější trest. Vzhledem k-tomu, že jsem se nikdy ničím jiným neprovinila a vždy jsem dodržovala pravidla hry. Nikdy jsem nikoho neurazila, neponížila fair play hra...jaké jiné...
  7. Antiika

    Kavárna - Svět 68

    Buď tak laskavý Zlato a nestůj na žádné straně...četla jsem mnoho abych tu mohla říct, že člověk jako Ty na DK nepatří....:)
  8. Antiika

    Kavárna - Svět 68

    Woo Zlato čti pomalinku....ať Ti nezaskočí....:) Myslela jsem, že na Tebe nebudu reagovat....ale Vlastně ne...nestojíš mi za to...:) "Nikdy nezapomínejme! Na definici HRY. Proč se hry hrají, a proč je chceme hrát. Nezapomínejme ani na svoji lidskost,hrdost,čest,svobodu, a na kamarády, se...
  9. Antiika

    Kavárna - Svět 68

    Ale, ale hrubý způsob...někdy žasnu kam na ty výrazy chodíte... Jak říkám...první prohřešek a perma...neberete vůbec v potaz jak se ten či onen hráč po celou dobu hraní chová.. papouškovat pravidla umím taky.... Vznesla jsem protest...velmi slušně... vysvětlila jsem situaci... Nechápu tedy...
  10. Antiika

    Kavárna - Svět 68

    Biblos ví co jsem udělala... psala jsem že jsem nikdy neporušila pravidla a proto bych nemusela poprvé při jejich porušení dostat perma... Vím, že můžete jednotlivé případy řešit individuálně...a ne hned tohle... To co píšeš je pravda...ale pořád jen citují z pravidel... Všichni kdo tuhle...
  11. Antiika

    Kavárna - Svět 68

    Zdravím... Nevím kde jinde ventilovat to jak jsem zklamaná z postupu support týmu... Zajisté mi zde budete opakovat neustále, jak jsem porušila pravidla hry. V tiketu kopírovat z pravidel, není to fér Nikdy jsem nic proti pravidlům hry neudělala. Jsou tu tací, kteří neustále porušují pravidla...
  12. Antiika

    Nové verze hry - Diskuze

    Krásný den... Tak Vám nevím...:D jak se můžete přiklonit k jedné skupině hráčů "veteránů" a tu druhou opemenout při nejmenším nechat hlasovat...nebo se alespoň vyjádřit...myslím, že tohle je velká chyba a je na místě se tím zabývat a ne opakovat, že to změnit nejde...:) Což určitě není...
  13. Antiika

    Jarmark u dubu

    Krásné odpoledne, nevíte prosím někdo co je s Nuitari? V lednu jsme se domlouvali, že s námi půjde na S70. Bohužel jsem se dozvěděla, že byla/je vážně nemocná...:( Neozývá se nám...prosím jestli máte někdo info... klidně pm. Moc děkuji. A.
  14. Antiika

    Kavárna - Svět 70

    Krásný den v první řadě.... Nějak se nám odtud vytrácí slušnost...:) Nastavení světa není tak zlé...hrála jsem tedy na horších... Asi by jsme se měli smířit s tím, že staré časy se nevrátí...:) Hru dělají krásnou spíš lidičky, které tam člověk potká...;) Může se spolehnout a ví, že nezradí...
  15. Antiika

    Kavárna - Svět 69

    Tak nastavení je super...;) Ale PB to opět zkazí...už to není ono...nevím kdy to tvůrci této hry pochopí...:( A.
Nahoru