aRGG nejnovější aktivita

• aRGG odpověděl/a na téma Nápady na zlepšení hry.
    rovnou Ti odpovím... (dřív než to Kozmi zamítne;-) dle Tvého návrhu uděláme silnější útočnou jednotku a k ní i silnější obranou...
  • aRGG odpověděl/a na téma Nápady na zlepšení hry.
    to má jednoduché řešení... systém ty barbarské vesnice začne pojmenovávat Barbarská vesnice (BV) 1, BV 2, BV 314, BV 8451, BV 8541...
  • aRGG odpověděl/a na téma Zadání + soutěžní příspěvky.
    Paladin - kniha Bourání Univerzitní vesnice Kmen - Branná povinnost kostel lv 2 pevnost běžní sběrači špeh událost: oceán pokladů...
  • aRGG odpověděl/a na téma trh -> požádat.
    ps. v poslední možnosti jsem nechal v příkladu i stav při překročení limitu (9000 železa/10000 sklad) jop a ještě nechat hráče zvolit...
  • aRGG přidal/a vlákno na trh -> požádat.
    hojky tato prémiová funkce umožňuje povolat suroviny z ostatních vesnic do aktuální vesnice, a to i pomocí šablon... nyní jsou dvě...
  • aRGG odpověděl/a na téma paladin na podpoře.
    heh chvíli trvalo, něž jsem na foru našel nějaké příklady, přiznávám že nejsou ze stejné události, ale pro ilustraci stačí... v obraně...
    • obrana.png
    • podpora.png
  • aRGG odpověděl/a na téma napadení - morálka + doba trvání.
    ano, proč to hráči neříct, neukázat, když si to může spočítat... mj... právě toto je důvod tohoto tématu...
  • aRGG odpověděl/a na téma napadení - morálka + doba trvání.
    hojky... mám tam dva návrhy - a morálka u příkazu není u žádného účtu a napadený ji uvidí jen až bude mít po útoku v oznámení, útočník...
  • a ještě jedna věc mě napadla... útočník posílá vojsko, na Nádvoří má napsanou morálku, tedy ví do čeho jde... ale obránce to neví a...
  • aRGG přidal/a vlákno na paladin na podpoře.
    hojky... pošlu paladina na podporu, proběhne útok na podporu, majitel oznámení vidí vše, vidí že jeho např. 3 paladinové dostali např...
  • aRGG odpověděl/a na téma Oceán pokladů - diskuze.
    ahoj... - vzhledem k tomu že posádka reaguje i na kliknutí jediného vojáka v rekrutaci, tak je prakticky narekrutováno za 30 vteřin...