• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od Banu Bakr

  1. Soutěž - Únorový kalendář

    13, protože jsem se narodil v pátek 13. :) (20 min. po zveřejnění soutěže) EDIT: odměnu bych případně chtěl na svět 87, děkuji (17.2. 12:50)
  2. Paladin Aladin a ozdobený stromek

    Člověk se snaží být originální a dostane takovej roast :D Co mám přiznávat? :D Slibuju teda, že můj příští příběh se nebude týkat ničeho za hranicemi ČR.
  3. Paladin Aladin a ozdobený stromek

    Cením iniciativu. Na Wikipedii však lze dohledat i to, že islám v Arábii nebyl odjakživa, stejně tak jako že je mezi Araby i nezanedbatelné množství křesťanů (např. v Egyptě 10% obyvatel). Takže xenofobní názory vám neberu, ale v rámci mé povídky jsou irelevantní... Mé herní jméno s tou oblastí...
  4. Paladin Aladin a ozdobený stromek

    V pořádku. Dosud žijeme v demokracii, tak názory svobodně vyjadřovat můžeme. Ale mám za to, že o Muhammadovi a Alláhovi jsem nenapsal jediné slovo. Každopádně je dobře, že jsi vyjádřil svou nelibost. Proti gustu žádný dišputát. Když už jsme u toho, nemám rád Krušovice, jsou hnusné a nepatří do...
  5. Paladin Aladin a ozdobený stromek

    Ale prosimtě, ty patriote, kde píšu co o islámu? Paladin se rýmuje se jménem Aladin, tak jsem musel udělat protagonistou Araba, jenž přicestoval do českých luhů a hájů, asimiloval se a přijal místní zvyky, načež mu hlavu usekli Evropané. Nic víc v tom nehledej. Češi sice jsme, ale nemusíme být...
  6. Paladin Aladin a ozdobený stromek

    Kouzelní cvrčci mu pomohli- najít cestu k vysněnému stromku. Ale za jakou cenu, že? Bohužel Tě musím zklamat, ne vždy vše končí šťastně ☹️. Ve hře je sice mír, ale v realitě nepanuje mír na celém světě. Tento příběh nás upomíná, abychom nenosili jen růžové brýle a byli připraveni na všechno
  7. Paladin Aladin a ozdobený stromek

    To jsou ale samozřejmě kouzelní sněžní cvrčci, kteří se na léto stěhují na Antarktidu. Teplota vyšší než 4°C nad nulou je totiž zahubí.
  8. Paladin Aladin a ozdobený stromek

    Právě že ne, Aladin je jméno a paladin povolání :)
  9. Paladin Aladin a ozdobený stromek

    Kdysi dávno kdesi v daleké Arábii žil chlapec jménem Aladin z divokého kmene Banu Bakr. Byl to prostý mládenec s dobrodružnou povahou, jenž pocházel z chudých poměrů a bydlel ve stanu v malé oáze na okraji pouště Rub al-Chálí. Rád se toulal vyprahlou pustinou a fantazíroval o tom, že se jednou...
  10. Banu Bakr

    Prosím svět 76, děkuji.
  11. Jarní fotosoutěž

    Svět 76, děkuji.
  12. Banu Bakr - Abú Bakr

    Hrdina z Orientu V dobách dávných, kdy nehostinnou, rozpáleným pískem pokrytou Arábií kočovaly desítky divokých kmenů, sestávajících z neohrožených bojovníků ozbrojených šavlemi a cválajících na velbloudech, se nejstarší syn vůdce kmene Banu Bakr, mladý Abú Bakr, rozhodl vydat dobývat nová...
  13. Zabijačka - doplň texty

    Svět 75 prosím :)
  14. Banu Bakr- Vánoční dárek

    Slavný hrnčíř Banu Bakr Jako malé pachole jsem nikdy neměl vlastní peníze, takže při obstarávání (nejen) vánočních dárků jsem musel do jisté míry improvizovat. Většinou jsem na Vánoce obdarovával své blízké maličkostmi v podobě vlastnoručně nakreslených obrázků či různých mnohdy dadaisticky...
  15. Bourání budov

    Zdravím, mám ještě jednu otázku, snažil jsem se to vyhledat ve fóru, ale nějak se mi to nedařilo najít. Když se zbourá stupeň nějaké budovy, vrátí se mi suroviny spotřebované ne jeho výstavbu? Díky moc! S pozdravem BaNOOBakr
Nahoru