Biblos nejnovější aktivita

• Biblos
    Biblos přidal/a vlákno na Konec soutěže se blíží.
    Vážené hráčky, vážení hráči a příznivce DK fóra, dnes Svatomartinská soutěž končí - máte tedy poslední příležitost si zkontrolovat...
    • sv, Martin.jpg
  • Biblos
    Biblos reagoval(a) na příspěvek od smuffi ve vlákně Napiš vtipný text s reakcí Poděkování Poděkování.
    Kůň: "Víš co si, huso, dávají obvykle na jídlo, když tu jsem teď já? Už by ses měla chystat!" Husa: "Ale kdepak, jsi tu snad poprvé? Tu...
  • Biblos
  • Biblos
    Biblos reagoval(a) na příspěvek od Freedy ve vlákně Napiš vtipný text s reakcí Poděkování Poděkování.
    Kůň: "Náš král má hlad!" Husa: "To mi povídej, také jsem už celá rozpálená."
  • Biblos
    Biblos odpověděl/a na téma Prodávání vesnic za PB.
    Takovou nabídku je nejlepší nahlásit přes červený vykřičník. Jde o hrubé porušení pravidel hry i kdyby bylo učiněno jen z legrace.
  • Biblos
    Biblos reagoval(a) na příspěvek od Qvacek ve vlákně Napiš vtipný text s reakcí Poděkování Poděkování.
    Kůň:"Co koukáš jako husa?" Husa:" Ty jsi, ale kůň ! "
  • Biblos
    Biblos reagoval(a) na příspěvek od Klouzek.senior ve vlákně Napiš vtipný text s reakcí Poděkování Poděkování.
    Kůn: "Co se tady producíruješ, nevíš, co se chystá?" Husa: "Ježiš, no jo, to jsem husa..."
  • Biblos
    Biblos reagoval(a) na příspěvek od GurrpoCZ ve vlákně Napiš vtipný text s reakcí Poděkování Poděkování.
    Kůň: "To čumíš na mě?" Husa: "Ne, ty čumíš na mě!"
  • Biblos
    Biblos reagoval(a) na příspěvek od R4HL ve vlákně Napiš vtipný text s reakcí Poděkování Poděkování.
    Husa: "Kam pádíš ?" Kůň: "Rabovat huso , ty se běž schovat."
  • Biblos
    Biblos odpověděl/a na téma Diskuze k soutěžím.
    Kdo se již zapojil, nebo se ještě zapojí do Svatomartinské soutěže - přečtěte a prohlédněte si podrobně zadání. Budeme při losování...
  • Biblos
    Biblos odpověděl/a na téma Diskuze k soutěžím.
    Zapoj se zatím do další soutěže, rychleji Ti to čekání uběhne. I jednoduché soutěže je potřeba prověřit, že bylo vše dodrženo a pak...