• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od ChloeGraceMoretz

  1. Povolený skript Rozšíření pomocníka rabování

    Tím pádem je to OK, ale napsal bych to do úvodního příspěvku, ať lidé nejsou zmateni.
  2. Kavárna - Classic

    Finální nastavení se vám povedlo, dávám palec nahoru. Ještěže jste si dali poradit od hráčů, protože speciálně ten farm. limit byl fakt přes čáru a zase nám to dokázalo, jak té hře rozumíte.
  3. Povolený skript Rozšíření pomocníka rabování

    Neskrývá mně to špehovací útoky, tedy ty označené modrou tečkou. Ano nastavil jsem to v nastavení.
  4. Povolený skript Rozšíření pomocníka rabování

    Ten taky nefunguje správně, ale díky za snahu
  5. Povolený skript Rozšíření pomocníka rabování

    Fungují jen zkratky a spojení více stránek, skrývání určitých řádků ne :)
  6. Povolený skript Rozšíření pomocníka rabování

    Stejně to plně nefunguje...
  7. Povolený skript Rozšíření pomocníka rabování

    Ahoj Tak co je to bezpečné tento script používat? Nebo už někdo za tento script dostal BAN na přání, jak je to tu zvykem?
  8. Kavárna - Svět 80

    Platíš málo, musíš rozbít prasátko
  9. Kavárna - Svět 80

    Tak ono teoreticky po zabrání by to mohlo jít ne? To si myslím, že by ničemu nevadilo. Nechtěl jsi se spíš zeptat, že když se objevíš u nějakého šílence a dáš začít znova? :mad: :mad::mad:
  10. Mění se morálka v průběhu útoku?

    Ano přesně tak, proto je nejlepší poslat na určitý čas čistky a až po čistkách všude šlechty, jinak se budeš postupně čím dál víc rozbíjet :) nebo spíš :(
  11. Kavárna - Svět 80

    Zrušení přemístění chápu, to se mně nelíbilo od začátku, ale zrušit výběr světové strany? Hrůza, alespoň nám sám support dokázal, co je zač... A ohánět se tu tímhle "Když nic neuděláme, jsme špatný support, když něco uděláme, tak jsme také špatný support. Je potřeba se zamyslet na původu...
  12. Nápad na nový svět

    Ahoj, já bych navrhoval podpory v rámci kmene a navíc po dobrovolném opuštění kmene, nějakou čekací lhůtu, než by mohl být vstup do jiného kmene. Případně po opuštění kmene nějaká lhůta, než by ten přeběhlík mohl útočit na bývalé členy.
  13. Vlaky

    Párkrát se mně to stalo, 1x při chytání a 2x při útočení. A vždy to dopadlo tak, že ten co by odeslán dříve, tak došel i dříve (při chytání nechytnuto a při útočení útoky co jsem vyslal dříve, tak dříve dopadly) . Takže by mě zajímalo, jestli to byla menší náhoda nebo má pravdu pan Medík Tedík.
  14. Povolený skript Vybalancování surovin ve skladech

    Script změnil doménu, je stále povolený? javascript: $.getScript("https://shinko-to-kuma.com/scripts/WHBalancerShinkoToKuma.js");
Nahoru