• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od Woo Woo

  1. Woo Woo

    Classic 7 - Diskuze nastavení

    Citovat Bude 100 barek a 5 bonusovek na hráče :)
  2. Woo Woo

    S92

    https://de219.die-staemme.de/page/settings Německý svět s219 startující ve stejný den o 3,5h později již dávno v předregistraci a tady ani nevíme že nějaký bude :)
  3. Woo Woo

    S92

    6.9 start světa s92 a na fórku ani zmínka o hlasování, či případných návrzích...
  4. Woo Woo

    Kavárna - Svět 88

    takový know-how si máš nechat pro sebe
  5. Woo Woo

    Kavárna - Svět 89

    Předešlích, pastelko :D Že to stojí za zlámanou pastelku, to už víme :D Ale, že zrovna speedaři se budou ozývat :D Myslím, že už se to tady stalo takovým zvykem na forku, tak to sem přihodím. "Zloděj křičí, chyťte zloděje!" Je smutné, že se člověk musí "domáhat" spravedlnosti na foru, což je...
  6. Woo Woo

    Kavárna - Svět 89

    Za předpokladu, že zavřené kino = žádné pivo, určitě ano
  7. Woo Woo

    Kavárna - Svět 89

    a co bys zabíral první měsíc?
  8. Woo Woo

    Kavárna - Svět 89

    Snad ten nejlepší :D mimochodem, viděl jsem na polském fórku anketu o tom jak by měl svět vypadat, je možné něco takového udělat i zde na fórku ? je mi jasný že nemůže být pořád dominance, nebo stejný styl světů, ale parametry jako Farm limit, milisekundy, sběr, paladin a podobný věci by se...
  9. Woo Woo

    Kavárna - Svět 89

    Herní rychlost - 1.6 Rychlost jednotek - 0,625 Morálka - aktivní (závislé na čase) Fake limit - 1% bodů vesnice Výzkum - zjednodušený Kostel - neaktivní Lučištníci - neaktivní Strážní věž - neaktivní Pevnost - Aktivní Sběr surovin - neaktivní Rostoucí barbarské vesnice - aktivní (do 2000 bodů)...
  10. Woo Woo

    Kavárna - Svět 88

    Ty hele, docela bych si s tvojí mámou zahrál!
  11. Woo Woo

    Kavárna - Svět 87

    Potvrzuji!
  12. Woo Woo

    Kavárna - Svět 88

    To právě je, díky tomu si udržuju stálou možnost mít vlak bez jakýchkoliv nákladů, mohu si u skrblíka dojít pro surky, díky čemuž jsem dostavěl vesnice a za 2 dny je odblokováno posílání surovin a skrblík mi můžeš udělat ražbu. Takže místo toho, abych měl momentálně 10 vesnic (na víc bych neměl...
  13. Woo Woo

    Kavárna - Svět 88

    Je vidět, že moc nechápeš principy hry. I o tom je týmová hra. Nevím, zda seš smutný, že tobě kmen nepomohl, ale tohle je vzájemná výhoda pro oba hráče. Stejně tak jako se dělají majáky s malou morálkou, stejně jako kdysi zabíral univerzitu malý hráč a podobně, zkrátka je to jeden z herních...
  14. Woo Woo

    Kvíz + Vaše odpovědi

    1A, 2C, 3B, 4C, 5C, 6B, 7C, 8B, 9C, 10B Woo Woo, svět 88
  15. Woo Woo

    Kavárna - Svět 88

    made my day
Nahoru