Despos nejnovější aktivita

• Despos odpověděl/a na téma Kavárna - Svět 74.
    A co takhle to zkusit udělat opačnou cestou? Co se týče povolování skriptů, jste dost striktní. Ovšem jak všichni víme, dost se vám to...
    Classic byla jasná ukázka, jak to vypadá, když support hraje svět... To že dostali hráči ban, kteří nic neprovedli je jedna věc a to že...
  • Despos reagoval(a) na příspěvek od 1Rici ve vlákně Kavárna - Svět 74 s reakcí Poděkování Poděkování.
    Já to kvůli tomu shitstromu tady ani nečetl celé a nevím, o čem se tu furt bavíte. Ale ty jako nejvyšší autorita tady by ses vyjadřovat...
    Ne, tady je vidět tvoje prudká inteligence :) Zkus si najít co doxování je:)
    Tohle mi přijde stejně směšné jako reagovat na dotaz “Proč jste zabanovali hráče bez důkazu na classicu kde hrál support?” odpoveďí “Teď...
    Doxuješ a podobny blbosti, jen si to přečti a nedělej furt svatouška Tadeáši. Seš pravej internetovej hrdina... Tak si to třeba ještě...
    Urážíš mě právě celou dobu :) A seš na tom bídně, to víme všichni.
    Tadeáši věřím, že jsi tak přihlouplý jak působíš, proto ti řeknu, že support by jinak žádný ban nedal, kdyby to 100% nebylo :)
    To že mluvíš o cikánech má spojitost s tím, že si sám přičmoudlej a děcka se ti odmala smějou tiránku?
    Přijímat zprávy z jiných zdrojů než dk DM je dost ošemetné. Na discordu změníš jméno jak nic a na ostatních platformách taky. Jak pak...
    To už je na řešení supportu. Do toho já nevidím
    Ban Tyran: ChytmaCZ napsal na forum, ze potrebuju zástup od dnešního večera do zítra ráno, aby ho nepřítel přes noc nepřekvapil a...
  • Despos reagoval(a) na příspěvek od DonKapparino ve vlákně Nápady na zlepšení hry s reakcí Poděkování Poděkování.
    My na českých světech nehrajeme. Nevíme nic o situaci, jaká na světech panuje, to zaručuje naši nestrannost. Není pravda. Na Classicu...
    Podle prvních dvou odstavců soudím, že o tom banu víš fakt jen to co ti tyran a.k.a. kruel nakvákal :D Ohledně těch banů všeobecně s...
    No jo, ja to přečetl špatně :( Kde jsou xxx??? Už jsem je tu dlouho neviděl