Nedávný obsah od Despos

1. Kavárna - Svět 74

A co takhle to zkusit udělat opačnou cestou? Co se týče povolování skriptů, jste dost striktní. Ovšem jak všichni víme, dost se vám to vymyká z rukou, protože tu prostě kolují věci, které asi nemáte šanci nějak prokázat, takže z toho profitujou pouze ti špatní, co porušují pravidla. Co takhle...
  2. Kavárna - Svět 74

Classic byla jasná ukázka, jak to vypadá, když support hraje svět... To že dostali hráči ban, kteří nic neprovedli je jedna věc a to že dostal D3luxe ban za skript, který nikdy nepoužívali je taky pravda. Hruška a nebo jak se jmenoval, používal a používá na jiných účtech (svět 72 bez paladina)...
  3. Kavárna - Svět 74

Ne, tady je vidět tvoje prudká inteligence :) Zkus si najít co doxování je:)
  4. Kavárna - Svět 74

Tohle mi přijde stejně směšné jako reagovat na dotaz “Proč jste zabanovali hráče bez důkazu na classicu kde hrál support?” odpoveďí “Teď již support žádný svět nehraje, si to dohledejte” :D To snad ani nejde myslet vážně :) Souhlasím s klukama, že se vyhýbáte odpovědím na konkrétní otázky a...
  5. Kavárna - Svět 74

Doxuješ a podobny blbosti, jen si to přečti a nedělej furt svatouška Tadeáši. Seš pravej internetovej hrdina... Tak si to třeba ještě jednou přečti, nebudu ti to vyhledávat :)
  6. Kavárna - Svět 74

Urážíš mě právě celou dobu :) A seš na tom bídně, to víme všichni.
  7. Kavárna - Svět 74

Tadeáši věřím, že jsi tak přihlouplý jak působíš, proto ti řeknu, že support by jinak žádný ban nedal, kdyby to 100% nebylo :)
  8. Kavárna - Svět 74

To že mluvíš o cikánech má spojitost s tím, že si sám přičmoudlej a děcka se ti odmala smějou tiránku?
  9. Kavárna - Svět 74

Přijímat zprávy z jiných zdrojů než dk DM je dost ošemetné. Na discordu změníš jméno jak nic a na ostatních platformách taky. Jak pak může support určit kdo to je jen ze screenu? To je technicky neproveditelné a chápu, že tenhle bod mají v pravidlech. Ohledně multiúčtů jsem xkrát psal supportu...
  10. Kavárna - Svět 74

To už je na řešení supportu. Do toho já nevidím
  11. Kavárna - Svět 74

Ban Tyran: ChytmaCZ napsal na forum, ze potrebuju zástup od dnešního večera do zítra ráno, aby ho nepřítel přes noc nepřekvapil a nezabral (screen uložen) Maximum effort se nabídl a do osobky a na forum napsal že ho pohlídá. Chytmacz mu odepsal, že děkuje, zástup dává, a ať mu to pohlídá a...
  12. Kavárna - Svět 74

Podle prvních dvou odstavců soudím, že o tom banu víš fakt jen to co ti tyran a.k.a. kruel nakvákal :D Ohledně těch banů všeobecně s váma souhlasím. Bohužel jste asi nepochopili, že cz support ani žádný jiný na světě s tím nic neudělá a jen vás vyignoruje. Je to asi jako když se xxxx studentů...
  13. Kavárna - Svět 74

No jo, ja to přečetl špatně :( Kde jsou xxx??? Už jsem je tu dlouho neviděl
  14. Kavárna - Svět 74

Tyhle kecy tvl :D Vy budete určitě ti co nevěří vakcínám, protože to do vás vpravuje mikročipy, aby Bill Gates měl tady lepší 5G signál :DDDD
  15. Kavárna - Svět 74

Souhlasím