Nedávný obsah od Deswer

1. Kavárna - Speciál

spiš duchodce co je nemocny a nemuže ven :D takže mam imaginarní kamarady
  2. Kavárna - Speciál

sme se zase pobavili :D kk :D já i mojí imaginarní kamoší :D
  3. Kavárna - Svět 81

tam je především problem že lidí toho zneuživaly založily si třebas 10 až 20 učtuch a z toho si posílaly suroviny na hlavní a tam prodavaly na trhu tedy v podstatě dal bych volne rozesilaní až od 30dne od startu světa
  4. Kavárna - Svět 83

Herní rychlost - 1 Rychlost jednotek - 0.7 Morálka - Aktivní (nezávislé na čase) Pravidlo selského dvora - neaktivní Fake limit - 2% bodů vesnice Výzkum - zjednodušený Kostel - neaktivní Lučištníci - neaktivní Strážní věž - aktivní Pevnost - neaktivní Sběr surovin - aktivní Rostoucí barbarské...
  5. Kavárna - Svět 82

to je tak obtížný přidat odstavec? vracení platby pouze pokud hráč neutratí žádný virtuální či jiny druh herní měni? pokud tam nebude stejný počet strací nárok si nárokovat vracení peněz pokud předmět případně herní měnou zakoupenou manipuloval nebo jinak použil/nebo herní měna nebyla nalezena...
  6. Gesto na podporu Ukrajinby

ne všichni jsou bezcitný jako ty tužko
  7. Povolený skript Hromadný sběr surovin

nebo se mohlo stat že nemáš zaškrtnute jednotky nebo do určiteho času ( ten musíš vyplnít )
  8. Speed pokec

to je jako když třiskneš kamenem a on se odrazy a bouchne ty do hlaví :D hah taky umim slovičkařit a mít tupy poznamky tužko co se tyče deff vetšínou stačilo okolo 30 až 40 full offek tedy 6000 3000 300 (sekyry lc berany) pro kluka co dostal kamenem do hlavi ktery se odrazil ) pokud jde tak...
  9. Speed pokec

já sem čistej jako diamant třpitivej :D
  10. Povolený skript Hromadný sběr surovin

špatně skopirovani ? nebo zrovna čas kdy skripty nefungují ? občas se stane že par minut nefungují a pak opět ano nejspiš dos utoky nebo nějaky jiny problemy
  11. Speed pokec

je to dostačující pokud hráči budou farmit a zabírat vesnice když sem já dal pevnost za 6 hodín na lvl startovni vesnice 2 tak 4 je uplně easy
  12. Povolený skript Hromadný sběr surovin

když nefunguje použij tohle javascript: var...
  13. Kavárna - Classic

ne asi :D fcs zase vyhrocuje :D on vyložene hleda zaminky aby do někoho ril a jeho kamoš se hned přidal O co ti jde nevím co to je za koště ale těší mě :D že si mě bere do úst někdo koho neznam :D a kdo mě zna od poslechu od fcs ktery je tak arogantní a tak namyšleny a přitom mi sam psal že...
  14. Kavárna - Classic

kluk s kaměním je pokrytec položeno x x otazek bez odpovědí hlavně že mě všade pomlouva a nadava do ukrajince na víc se nezmohl a nejlepší je někdo si založil nějaky učet nb co napsal něco a on hned že to sem udělal já :D a na všechny otazky ignor ignor a ignor pořad nevím co tam bylo na tom...
  15. Speed pokec

true ty hraješ v televizi :D v tchyní serialu :D kdo chce odkaz na youtube :D lamačovi :D