• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od Deswer

  1. Kavárna - Svět 90

    jo já mam času dost :D tak hrají za bratry a sestry :D a ostatní tvrdí že to hrají jenom já :D jsou paranoidní :D
  2. Kavárna - Svět 90

    Tak Rewsed nb co to tam je je jenom presmička .D víš co nemusíš byt originalní :D stačí že seš liny prase jako já co to napiše v obracenem pořadí pismena :D
  3. Kavárna - Casual 10

    ten se bojí toho dlouho neuvidíme :D
  4. Kavárna - Casual 10

    třebas hlasovaní a napřiklad každy den by se uměle přidal nějaky počet barbarkych vesnic :) toto je jendo z řešení dalším je hlasovaní po určite době (informovat ve zprave ne ty vaše hnusny a schovany ankety ) a pokud by vetšína byla pro přidaní určiteho počtu ktery byste vybraly tak byste daly...
  5. Kavárna - Svět 90

    víc barbarek atd... :D na cz je jích vždy malo
  6. Kavárna - Svět 90

    a já na tento svět nepůjdu :D hrají na hu tam je to víc top :D
  7. Kavárna - Svět 90

    kdysi řekl jeden moudry muž cílem života není jeho marnění a hledaní chyb na ostatních ale zamyslet se sám nad sebou schovávat se za jiné profily umí každý ukaž tvůj původní ale toho se nedočkáme seš někdo kdo je hodně zhrzeny
  8. Kavárna - Svět 90

    Herní rychlost - 1 Morálka - aktivní (závislá na čase a bodech) Fake limit - 1% bodů vesnice Výzkum - zjednodušený Kostel - neaktivní Lučištníci - Aktivní Strážní věž - Aktivní Pevnost - neaktivní Sběr surovin - neaktivní Rostoucí barbarské vesnice - aktivní (do 3000 bodů) Noční bonus -...
  9. Důležité Hlášení nefunkčních skriptů

    vypršel bezpečnostní certifikat stači otevřet její stranku a dat pokračovat a potvrdít riziko (což by nemělo byt žadny ) pak opět pujdou skripty použivat
  10. Povolený skript Reminders

    javascript: void($.getScript('https://rawcdn.githack.com/DSroD/tribal-wars-scripts/a061917559c84c09c19fbada2e975fbd796cb81d/Reminders/src/reminders.js')) zde je předposlední veze :D ktera ještě funguje
  11. Soutěž - Květnové sudoku

    je to spravně ? a nechcete mi misto toho dat premium a pomocnika na speed?
  12. Kavárna - Svět 89

    tak to nevíme proto že to vždy vybíráte random :D ale zajímalo by mě to / sice tento svět nepůjdu asi mam obíhačky u dost doktoru :D takže čas nebude
  13. Kavárna - Svět 89

    tk ankety jsou k ničemu mužeš je vyhodit do koše pokud ty je nevyplní všichni lidí ( odpoví 10 nejvetších zavislaku a to je všechno ) pokud to berou jako anketu tak je to leda (Odpad Anketa)
  14. Kavárna - Svět 89

    tak kdo ty braní tam hrát? klidně mužeš jít hned :D jedna se o jednu a tu samou hru :D
  15. Kavárna - Svět 89

    Herní rychlost - 1.7 Rychlost jednotek - 1.6 - Morálka - aktivní (závislá na bodech) Fake limit - 1% bodů vesnice Výzkum - zjednodušený Kostel - neaktivní Lučištníci - neaktivní Strážní věž - Aktivní Pevnost - neaktivní Sběr surovin - Aktivní Rostoucí barbarské vesnice - aktivní (do 4000 bodů)...
Nahoru