• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od Deynor

  1. Deynor

    Deynor

    Zdravím, po delší době jsem k Vám ve chvilce volna opět zavítal a říkal jsem si, proč něco taky nezkusit vytvořit a alespoň dát menší inspiraci ostatním soutěžícím. Zde tedy můj pokus a moje myšlenky, které jsem měl momentálně v hlavě (pojato velmi decentně):
  2. Deynor

    4. kolo (boje o medaile)

    Rusko - Česko Kanada - Finsko Věřím, že Rusko nás podcení a podaří se nám zvládnout 3. místo a naopak Kanada bude tvrdě bojovat o zlato a podaří se jim to. Uvidíme zítra. :p
  3. Deynor

    3. kolo (semifinále)

    Rusko - Finsko Kanada - Česko
  4. Deynor

    2. kolo (čtvrtfinále)

    Kanada - Švýcarsko Rusko - USA Finsko - Švédsko Česko - Německo
  5. Deynor

    Diskuze k soutěži

    Je na to udělaná speciální podsekce "Výherci soutěží", kde mimo jiné najdeš i Velikonoční soutěž (odkaz). Co se týče hokejového tipování, dovolil bych si říct, že vyhodnocení teprve proběhne, jelikož ještě neskončila celá tipovací soutěž.
  6. Deynor

    Diskuze k soutěži

    Určitě by mě tu nikdo nečekal, ale taky poctivě sleduji. :p
  7. Deynor

    casual 1

    Konec světa proběhne během 1. kvartálu 2018.
  8. Deynor

    Jarmark u dubu

    Určitě to teď budeš mít i vlakem kousek. :Dwarf
  9. Deynor

    Návrhy na nové soutěže

    Přesně tak, není možné vždy stihnout všechno, ale určitě o tento typ soutěží nepřijdete! ;)
  10. Deynor

    Dave 55 [ Vyřazen ze soutěže - nedodání obsahu. ]

    Prosím o opětovné nahrání soutěžního obrázku, aby jsi nemusel být ze soutěže vyřazen.
  11. Deynor

    Milan IV

    Bohužel odkaz na obrázek již nefunguje. Prosím o opětovné nahrání, aby jsi nebyl kvůli tomu ze soutěže vyřazen.
  12. Deynor

    Bannery na reklamu

    Přesně tak, s prémiovým účtem se dá zbavit všech reklam. Je to jedna z výhod.
  13. Deynor

    Bannery na reklamu

    Velikost a umístění reklamy si určují vývojáři hry, takže my s tím nic neuděláme. Avšak si nemyslím, že ta reklama je tam permanentně. Osobně jsem reklamu na kmenovém fóru ještě neviděl.
  14. Deynor

    Aktualizace fóra

    Vážení hráči, ve středu 14.2.2018 proběhne v době mezi 13:00 až 15:00 aktualizace fóra a fórum tak bude na 1-2 hodiny nedostupné. V případě, že proběhne vše bez problémů, bude fórum po této odstávce opět plně funkční. Děkujeme za pochopení. S pozdravem DK Tým
  15. Deynor

    Kavárna - Svět 56

    Ale kde něco upravoval prosím tě? Nevidím nikde žádnou změnu. // Už to vidím. Tvůj příspěvek byl upravený tak, aby neporušoval pravidla fóra.
Nahoru