• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od Diablov syn

  1. Diablov syn

    Povolený skript Vyhledávání bonusových vesnic

    nefunguje z nejakého dôvodu
  2. Diablov syn

    Nové verze hry - Diskuze

    Gratulujem k nastaveniu vlajkovania, na svete 89 majú 2 kmene dominanciu máličko cez 40% a ukončíte získavanie vlajek ? rozumiem, že chcete zabránim umelému predlžovaniu svetov ale SVET 89 ešte ani nedosiahol kapacitu 240 odohraných dní (ktoré sú potrebné na ukončenie hry) a VY vypnete...
  3. Diablov syn

    Kavárna - Svět 89

    ten zber trochu chápem ale prosim Vás ten nočný bonus pre každého volitelne nastavitelný by mal byť základ každého sveta, predsa nebudete šikanovať ľudí tým aby kvôli tomu vstávali o 7mej ráno nie ?
  4. Diablov syn

    Kavárna - Svět 87

    Ty vidíš do budúcnosti či ako to máš ? boje sú na začiatku a nevidím rozobratie šmoulov ako prekážku, majú tam šikovných hráčov ale tej tlak nás a Xek proste neustoja .. to čo píšeš píšeš asi o =RAB= to bohužial neviem ako bolo ja som prišiel na svet až neskôr ani to Vaše spojko/nespojko som...
  5. Diablov syn

    Kavárna - Svět 87

    keby ti tie dediny prebrali tak dobre vieš, že by ti ich vrátili, tebe ide len o osobnú vendettu o nič viac... otočil si proti ľuďom s ktorými hráš od začiatku na základe chyby ktorá sa dala úplne v pohode riešiť keby niesi tak horká hlava ako si ... ale chápem dať dediny toikám z ktorých si sa...
  6. Diablov syn

    Kavárna - Svět 87

    to či použil 110% nepoužil to už je podla mňa jedno, udajne to použil na vlaky ale my sme lukesovi ako celý kmeň ponúkli, že mu ako kmeň naposielame radi suroviny aby sa mu to vrátili, ako kmeň sme sa snažili mu čo najviac "škody" odčiniť ale on aj tak radšej kopal okolo seba a dal dediny...
  7. Diablov syn

    Kavárna - Svět 87

    nevadí lukes zájdi doktorovi dobré to bude :)
  8. Diablov syn

    Kavárna - Svět 87

    celkom by ma zaujimalo kde vznikol tento blud, že to hrajeme na pár hráčov ked proste tá deffka nieje tak nieje, sú ludia ktorý si ju zháňajú po svojom a potom sú ludia čo ti hodia zoznam dedín a napíš ti na toto mi deffni. Jednoducho otvorili sme 2 fronty a počítali sme s tým, že južný proti...
  9. Diablov syn

    Kavárna - Svět 87

    nieje to hráča na hranici ? a kde to bol hráč v modrom ? :D prosim ťa absolutne nevieš ako to bolo a ideš tu rozdávať rozumy, LUKES ten zástup hodil sám nešlo o preventívny zástup, hodil na rýchlo zástup aby sa tam bránilo a potom sa vyjadril, že tú hranicu nechce nech to berú Xka ... My sme...
  10. Diablov syn

    Kavárna - Svět 87

    luk3s11
  11. Diablov syn

    Kavárna - Svět 87

    Aha takže tipek je v robote nemá čas brániť hodí zástup a nemá dať povolenie hýbať jednotkami ? dobrý zástup :D :D :D
  12. Diablov syn

    Kavárna - Svět 87

    nechce sa mi to vysvetlovať preto skopírujem vysvetlenie od jedného môjho kolegu :)
  13. Diablov syn

    Kavárna - Svět 87

    strašne sa mi páči ako všetci všetko viete ako by ste každého zabanovali a podobne ale už druhá strana sa nepovie že ? že chlapci z TOI podostávali free dedinky, že lukes zradil vlastný kmeň lebo mu z ničoho nič preplo a podobne :) to nevidíme že ? je lahké ukázať na ixka akurát viete prd o tom...
  14. Diablov syn

    Kavárna - Svět 87

    no musím uznať veľmi zaujimavé čítanie ... po rokoch sa človek vráti na CZ DK a čo sa nedozvie :D z každej strany počúvam aký sú xXx neskutočný hráči makači, priam stroje a potom tu na forku čítam ako sa verejne priznávajú k botom a mulťákom :D sklamanie veľké za mňa :D ale nevadí o to väčšia...
Nahoru