• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od DragonLady

  1. DragonLady

    Jakou hudbu právě teď posloucháte?

    díky.. je super..
  2. DragonLady

    Kavárna - Svět 80

    info o všech událostech máte na WIKI :) některé i s videi (která jsou mimochodem i zde na foru :)))
  3. DragonLady

    Jakou hudbu právě teď posloucháte?

    tady máte rovnou 3 hodiny ;) fajn večer všem love and play ..
  4. DragonLady

    Kavárna světa 5

    omylem jsem po letech (během hledání údajů pro nápovědu) objevila tyto příspěvky :D :D :D masakr jak ten čas letí.. :D no happyend to nebyl.. Ještě než jsme nechali účty hromadně zbarbařit jako na S2, tak DiCarlo spojil účet s macros11 a hrál chvíli tam.. Pak už hrál méně, i pod jinými nicky...
  5. DragonLady

    Diskuze k soutěžím

    soutěže jsou na jméno - nick osoby , a s hrou nesouvisí, ani s IP. Možno se přihlásit i kdekoliv jinde na IP a odeslat soutěž. Ještě at potvrdí prosím Biblos správnost mého názoru :)
  6. DragonLady

    Kavárna - Casual 8

    Já už nehraji, věnuji se realitě a zde jen wiki. Na cas 6 jsem šla jen proto, že mě přemluvili hráči z cas 4, kteří chtěli abych založila kmen, naverbovala hráče, domluvila diplomacii a spojení s jinými kmeny a pomohli jsme rodině vyhrát. Převahou a slučováním hráčů byla výhra "jistá" (jen...
  7. DragonLady

    Kavárna - Svět 74

    psala jsem to i ve vedlejší diskusi.. jakékoliv složitosti se nebudou hráčům líbit, chce to jednotná a jednoduchá pravidla, např. každých čtvrt roku (90 dní) sleva mincí, a pro všechny bez rozdílu, at je motivace pro všechny. Většinu odradí od hraní to, že je již po pár týdnech rozhodnuto a jen...
  8. DragonLady

    Snižování ceny mincí u dominance

    každých čtvrt roku udělat slevu pro celý svět, at je to motivující pro všechny.
  9. DragonLady

    Nápady na zlepšení hry

    Tohle by nebylo vůbec dobré. Založit vesnici - kdyby to chtěl každý, tak jak by to bylo technicky proveditelné? My čekáme měsíc až se objeví 3 barky na celém světě a pak se pere 30 hráčů o ně. Absolutně nemožné, aby si 500 hráčů založilo každý 100 vesnic, světy nejsou nafukovací. Spojování...
  10. DragonLady

    Hra na runy

    https://bmeijer.com/fun_stuff/runic_translator/ svět: casual 6
  11. DragonLady

    Navržení implementace nových funkcionalit

    ad 1) - ANO ad 2) - ano POUZE pro daného hráče, ne ve sdílení. Protože to bude masivně zneužíváno a budou hráči vypínat sdílení a pak ho zas zapomenou zapnout, a budou s tím jen komplikace pro plánování útoků (pro toho kdo útoky plánuje, protože se bude dohadovat s hráči aby se nebáli dát...
  12. DragonLady

    Jarmark u dubu

    Oldo, já stavím :D už od jara.. A jak se máš ty? :)
  13. DragonLady

    Kavárna - Svět 77

    z lidí co znám já, tak kostely na 90% nesnáší :D ale to je jen malý vzorek hráčů..
  14. DragonLady

    Jakou hudbu právě teď posloucháte?

    nebo tady s holkama :D fajn mjůzik do USA auta bez střechy do dnešního počasí :D
Nahoru