• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

El Hrocho nejnovější aktivita

  • El Hrocho reagoval(a) na příspěvek od jack komora ve vlákně Otázky na vývojáře (Q&A) s reakcí Poděkování Poděkování.
    jak zde bylo psáno spojení CZ-SK světů, jelikož na sk světě mnoho hráčů nehraje (poměrově méně než na CZ) zároveň mnoho slováků hraje na...
  • El Hrocho reagoval(a) na příspěvek od xxoxx ve vlákně Otázky na vývojáře (Q&A) s reakcí Poděkování Poděkování.
    Odložím si sem příspěvek, na který jsem nedostal odpověd. Tak třeba zde...
  • El Hrocho odpověděl/a na téma Kavárna - Classic.
    Se mi hrozně líbí jak cca 1-2x za půl roku si tu někdo popláče nad tím jak je vše vlastně na dk nefér a jak jsou všichni zlí. Někdo se...
  • El Hrocho reagoval(a) na příspěvek od xxoxx ve vlákně Nové verze hry - Diskuze s reakcí Poděkování Poděkování.
    Možná to vyzní jako brečení a bylo to zmíněné tady již několikrát, ale největší problém této hry je morálka. Pak jsou samozřejmě i další...
  • El Hrocho odpověděl/a na téma Kavárna - Classic.
    Útočit na ně můžeš, ale vyrabuješ vždy 0 surovin.
  • El Hrocho reagoval(a) na příspěvek od Lolmanner0 ve vlákně Kavárna - Classic s reakcí Poděkování Poděkování.
    Takže není možné rabovat barbarky ani hráče, chápu správně? :)
  • El Hrocho reagoval(a) na příspěvek od Kubina ve vlákně Classic 8 - Diskuse nastavení s reakcí Poděkování Poděkování.
    Já se moc omlouvám, ale opravdu nedokážu říct aktuálně, kdy bude možné classic spustit. Dělám vše pro to, aby nastavení bylo co...
  • El Hrocho odpověděl/a na téma Classic 8 - Diskuse nastavení.
    Už to pomalu přestává bejt vtipné...
Nahoru