• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od El Hrocho

  1. Kavárna - Classic

    Se mi hrozně líbí jak cca 1-2x za půl roku si tu někdo popláče nad tím jak je vše vlastně na dk nefér a jak jsou všichni zlí. Někdo se toho chytne pohádá se s dotyčným a za pár měsíců znova to stejné. Cg Kubinovi, že po hodně dlouhé době support reálně využil anticheat
  2. Kavárna - Classic

    Útočit na ně můžeš, ale vyrabuješ vždy 0 surovin.
  3. Classic 8 - Diskuse nastavení

    Už to pomalu přestává bejt vtipné...
  4. Classic 8 - Diskuse nastavení

    Plně souhlasím, nastavení luxusní. Dobrá práce. Na kdy je plánováno spuštění ?
  5. Změna nespravedlivého nastavení světů Casual

    Pokud chceš něco fresh a juicy tak zrovna včera přímo pro tebe spustili nový svět!! Kde určitě ještě nebudeš mít milionové hráče, kteří by ti mohli krást barbarky. Logni se tam a dej těm barbarkam co proto. Hurá do boje!!
  6. Změna nespravedlivého nastavení světů Casual

    Pravidla rovná jsou, kdybys takové pravidlo, které ty navrhuješ zavedl naopak bys vytvořil nerovnost v pravidlech a to tím, že bys jim vzal jejich zákonem dané právo na to zabrat vesnici barbarů. Které jak všichni víme mají úplně všichni stejné.
  7. Kavárna - Svět 94

    Z premiumu support neplatí.
  8. Kavárna - Casual 11

    A kdo ti brání si sehnat partu kamarádů a udělat to samé ? Nebo jít hrát na normální server?
  9. Přeneseni šablon na výstavbu

    Ahoj, napadla mě taková novinka, kterou by bylo dobré zavést. Nejde ani tak o game Changer, ale jako spíše o změnu k lepšímu pro samotné hráče. Pár světů jsem teď nehrál a když chci začít znovu tak musím zbytečně zdlouhavě dohledávat šablony na výstavbu do správce. Co byste řekli tomu, kdyby se...
  10. Kavárna - Svět 94

    První středu v měsíci tzn 3.1.
  11. Nové verze hry - Diskuze

    Tak něco podobného byste mohli udělat i na classic světy ne ? Jak říkáte jen za počet by bylo asi nejlepší. Aby něco bylo, ale přitom to nevyvážilo klasické světy.
  12. Nové verze hry - Diskuze

    To už taky není úplně pravda, že by se světy takhle protahovali když už je dohráno. Dělalo se to dříve díky tomu, že šli farmit vlajky. Jenže to bylo před pár měsící zrušeno tak se většinou tlačí už na co nejdřívější ukončení.
  13. Nové verze hry - Diskuze

    Super konečně změna která trošičku upraví game play. Chtělo by to více takových věcí ať to není tak jednotvárné. Např nové ukončení světa by byla bomba, že by to zas trošku oživilo hru.
  14. Návrh nastavení světa

    Místo toho máš teď runové vesnice, což sice není úplně stejné, ale je to velice podobné co jsem se dočetl.
  15. Návrh nastavení světa

    Já jen popsal mechaniku jakým způsobem zapínají nové světy a s jakým nastavením cca. Je rozhodně možné, že nějaká výjimka další bude. Ale málo pravděpodobné, že bude v brzké době.
Nahoru