• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od Drolda

  1. Drolda

    Kavárna - Svět 68

    Vidím to naprosto stejně. Prohlížečovky sami o sobě jsou za svými zlatými časy, přesto někteří hráči zůstávají. Není jich moc a nutno říct, že jich víc odchází, než že by DK (ale nejen DK) objevovali noví lidé. O to víc mě už x let zaráží přístup, ať už přímo inno a nebo support. Nebudu tu nic...
  2. Drolda

    Možnost rušení příkazů

    Tak mám nějaký vidiny.. každopádně, nevadilo by mi tu možnost mít, pokud teda nebyla.. ale nebyl jsem jediný, kdo měl pocit, že ta možnost byla
  3. Drolda

    Možnost rušení příkazů

    Zdravím, měl jsem za to, že byla možnost zrušit vlastní příkaz 3 způsoby: a) z vesnice ze které byl poslán (jediný momentálně funkční) b) v rychlém náhledu z mapy kam příkaz jde (funguje pouze u cizích vesnic b2)) c) přímo ve vesnici, kam příkaz jde Ale teď už mi to nejde, takže buď jsem měl...
  4. Drolda

    Drolda

  5. Drolda

    Drolda

    *Tak po tomhle si s sebou příště vezmu větší svačinu...
  6. Drolda

    Tresty

    Katalog trestů Ahoj lidičky.. :) Pamatuji se, že tu ještě před pár lety byl přímo zveřejněný KATALOG TRESTŮ, kde byly přímo zmíněny prohřešky i s tresty. Bohužel jsem buď slepý, a nebo se to smazalo. To je podle mého chyba, protože (i když nechci nijak kritizovat support), tak se někdy stane...
  7. Drolda

    Šutrová kaviareň sveta 28

    Já blázen se nechal překecat k návratu.. :D když to nějaká strana nesloží, tak to bude nadlouho
  8. Drolda

    Diskuze světa 17

    Parto, chybíte mi :D
  9. Drolda

    MS 2014 1. kolo (základní skupiny)

    Skupina A 1.Kanada 2.Švédsko 3.Česko 4.Slovensko 5.Norsko 6.Dánsko 7.Francie 8.Itálie Skupina B 1.Finsko 2.USA 3.Rusko 4.Švýcarsko 5.Lotyšsko 6.Bělorusko 7.Německo 8.Kazachstán
  10. Drolda

    Fotbalová síň

    No, snad s tím trochu pohne ;) Toho MS je škoda ;) Myslím ale, že Plzeň na tom bude hůř, po tom co vyprodala největší opory ji opouští i trenér, který za tím úspěchem stojí ;) Pamatuju si ještě, jak jsme patřili mezi elitní kluby, kdy se Španělé třásli.. (Koller, Poborský, Nedvěd, Rosa) to byl...
  11. Drolda

    Nové verze hry - Diskuze

    Vidím v tom ale nevýhodu, nemůžu třeba s ostatními hráči porovnávat, komu toho víc chcíplo na podporách atd.. Kdybych chtěl třeba nabírat hráče do kmenu, byl by to 5-ti milionový hráč a na podporách mu chcíplo 101.000 army, tak je to na můj vkus celkem málo (příklad) Nevím no, chtěl bych možnost...
  12. Drolda

    Diskuze světa 17

    Ukaž :) :P Já jsem 19. :blush
  13. Drolda

    Nové verze hry - Diskuze

    Mám další nedostatek verze 8.17 .. Předmět Získaný úspěch: 4x Útočník dne Přejmenovat Odesláno 22.11.13 00:00:03 4x Útočník dne Do půlnoci poraž jako útočník nejvíce jednotek na tomto světě. Zobrazit tvoje úspěchy - A kolik jsem zničil jednotek?!.. Trošku podrobněji jsem mrknul na...
  14. Drolda

    Nové verze hry - Diskuze

    No, skus zda by nebyla možnost zvolení pro každého hráče ideální grafika, nikdo nebude nikdy spokojený, pokud nebude mít to co chce Že odhlášení je používáno nejméně? Já hraji aktivně 3 světy, no ted už jen 2 a mezi světy překliknu třeba 20x za hodinu.. Když se chci pokaždé odhlásit, kliknu do...
  15. Drolda

    Nové verze hry - Diskuze

    Já osobně bych se spokojil s možností, že by si každý hráč nastavil svůj (vyhovující) update (třeba že v nastavení by byla možnost aktualizace, a tam vypsané - kliknout, uložit a byla by tamta), myslím si ale, že by se většina lidí navrátila ke starší grafice
Nahoru