• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od ELZUCHA

  1. ELZUCHA

    Zuzanka6250@seznam.cz

    Zuzanka6250@seznam.cz
  2. ELZUCHA

    Kavárna - Svět 40

    Hezký den všem On to asi píše všem vaso8 dne 08.05. v\ve 17:25 hodin Ahoj, chcel by som sa ťa spýtať, že či by sme hrali spolu tvoj účet. Som skúsený hráč. Prosím ťa, dohodnime sa. Kupoval by som PB a tak. Mám 19...
  3. ELZUCHA

    Diskuze světa 24

    no já mám za to, že když ti zaberu vesnici ,tak ty jednotky co jsou na podpoře,tak taky zmizí...zůstane pouze to co se vdaný chvíli pouze rekrutuje.
  4. ELZUCHA

    Mám místo kopyt slepice

    tak snad to kuře...nojo ale když podle nich je kuře slepice:D
  5. ELZUCHA

    Mám místo kopyt slepice

    no to je pěkná blbost..slepice:( slepice a obrázek kuřete...tady ani nevědí, jak asi slepice vypadá. Já vím APRÍL..........
  6. ELZUCHA

    Kavárna pro volný pokec

    takle mám jednou stejnou zprávou..zahlcený stránky:(
  7. ELZUCHA

    Kavárna pro volný pokec

    kluci kokněte..ted jsem najela na emaili.....nějak se to tam zbláznilo..zahltilo mi to stránky Včera v 13:39 2,1k Půjčka bez ručitele Potřebujete půjčit? Včera v 13:33 2,1k Půjčka bez ručitele Potřebujete půjčit...
  8. ELZUCHA

    Kavárna pro volný pokec

    už mi tak jde..
  9. ELZUCHA

    Kavárna pro volný pokec

    Ahojky je tady někdo Jde Vám skype???
  10. ELZUCHA

    Křeslo pro hosta

    Ahojky..už se těším Hyugy:yes
  11. ELZUCHA

    Výpadky na s24

    Dneska jsou neustále výpadky na s24 .Prosím o vysvětlení.
  12. ELZUCHA

    zahady nejen sveta 24

    to není novinka..pokud máš pú tak sis ho mohl koupit i na jiných světech už dřív:yes
  13. ELZUCHA

    Slovní fotbal trochu jinak

    tuleň
  14. ELZUCHA

    Slovní fotbal trochu jinak

    louč:yes
  15. ELZUCHA

    3. vydání KM II .....DISKUZE

    Moc hezký hyugy... Mě tam chybí úvod potom až měli být ty rozhovory s třemi nejlepšími hráči v žebříčku.
Nahoru