• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od Erakiss

  1. Příšera z temné hory - Diskuze

    Je lepší vykoupit všechny krystaly na té hoře, anebo spěchat honem honem dál, na další level??
  2. Příšera z temné hory - Diskuze

    Ha! Jsem jediné dítě tady, které se na příšerku těší??
  3. Bitva o věž - Diskuze

    To video je strašně rozmazané. (nebo mám měnit monitor??)
  4. Diamantový důl - diskuze

    Upřímný hlubokosklon do němec skrzevá pana Kozmice! Konečně = Dobré kontakty. (!! má stavitelská duše zaplesá, až si na ni vytěžím...) ;-)
  5. Diskuze - Pod palbou katapultů

    "zpětná vazba" - nekárejte, že to sem nepatří... Po skvělých "lodích" (fakt zajímavé zpestření)) bych prosil Kloboučky. Už jsem dlouho nebyl růžový... PS: A madajličku na rozšíření skladu prosím....
  6. Kavárna - Svět 80

    Prosím srovnat čas dotazu a čas zveřejnění podrobností. V okamžiku dotazu nikde ani slůvko.... Ano, Lodě jsem hrál a ano, děkuji za info, že jsou v DK poprvé.
  7. Napiš vtipný text

    Kůň: Já se na pekáč nevejdu, heč! Husa: Ale do sálamu jo!!" Zadání není přesně dodrženo
  8. Diskuze - Pod palbou katapultů

    Dodatečná otázečka.: 1) bude to i na osmdesátce? 2) tato hra je na DK poprvé??
  9. Kavárna - Svět 80

    Hrál už někdo ty "katapulty" ? Je na to nějaký link??
  10. Kavárna - Svět 80

    add Legendary sir Fcéčko : Hlášení.: Casual 8 fakt není pro důchodce! (bohužel....)
  11. Kavárna - Svět 79

    Děkuji,
  12. Kavárna - Svět 79

    To ne. Ale zamotal jsem se do těch obrázků při 10ti stupňovém vlivu Kostela. (a různorodých tvrzení spoluhráčů) Tak si to chci u někoho ujasnit. Zatím marně.
  13. Kavárna - Svět 79

    Zdravím ze světa 79! Toto z nápovědy: " Pokud pošleš podporu jinému hráči, počítá se vliv jeho kostela." - prosím platí??? Děkuji předem za jednoduchou odpověď.
  14. Diskuze - Příchod draků

    Jen se chci ujistit.: Svět 79 je před draky chráněn mocným kouzlem???
  15. Diskuze - Příchod draků

    Nějaký návod či rady ?
Nahoru