• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Ezio Auditore nejnovější aktivita

  • Ezio Auditore
    Ezio Auditore reagoval(a) na příspěvek od Biblos ve vlákně FigiVoe s reakcí Poděkování Poděkování.
    Bohužel, v zadání není určeno, jak je myšleno to namaluj - jestli ručně, nebo v grafickém programu. My, co jsme vyrůstali v době, kdy...
  • Ezio Auditore
    Zrovna ražba je fakt opruz :D je plno dalších věcí, co může člověk klikat ručně, jako třeba útoky, bránit atd., nad kterýma stráví...
  • Ezio Auditore
    Ezio Auditore odpověděl/a na téma Speed pokec.
    Jasný, všichni jsou čistý lilie a klikají v průměru co sekunda to útok za dobu trvání celého speedu ručně xddd Je pravděpodobnější, že...
  • Ezio Auditore
    Ezio Auditore reagoval(a) na příspěvek od El Hrocho ve vlákně Kavárna - Classic s reakcí Poděkování Poděkování.
    Se mi hrozně líbí jak cca 1-2x za půl roku si tu někdo popláče nad tím jak je vše vlastně na dk nefér a jak jsou všichni zlí. Někdo se...
  • Ezio Auditore
    Ezio Auditore reagoval(a) na příspěvek od 1Rici ve vlákně Kavárna - Classic s reakcí Poděkování Poděkování.
    Aspoň budou mít jistí lidé víc času hrát asasina
  • Ezio Auditore
    Ezio Auditore reagoval(a) na příspěvek od FinalMasquadre ve vlákně Kavárna - Classic s reakcí Poděkování Poděkování.
    O tom nic nevím petanko . ale někde jsem slyšel se začnou probírat vůdci kmenů který prostoupí k nepříteli těsně před vlastním...
  • Ezio Auditore
    Ezio Auditore odpověděl/a na téma Diskuze k soutěži.
    Ok, díky za radu
  • Ezio Auditore
    Ezio Auditore odpověděl/a na téma Diskuze k soutěži.
    To je zas sraz mulťáků generující AI texty
  • Ezio Auditore
    Ezio Auditore reagoval(a) na příspěvek od Lamač. ve vlákně Výherci soutěže Svatý Valentýn s reakcí Poděkování Poděkování.
    Vážení hráči Divokých kmenů, DK tým vyhodnotil soutěž takto: 1. Místo Biblos - 1200 prémiových bodů 2. Místo Ezio auditore - 750...
  • Ezio Auditore
    Ezio Auditore reagoval(a) na příspěvek od Lamač. ve vlákně Diskuze s reakcí Poděkování Poděkování.
    4. a 5. Místo je výjimečně, protože to u soutěží dáváme jen někdy. :-) Taky to mohlo být jen do 3. Místa.
  • Ezio Auditore
    Ezio Auditore odpověděl/a na téma ??????.
    A co mince a suroviny za PB :D budeme portovat taky? Někteří by pak byli schopní vyhrát svět za 1 týden po konci ochrany :D
  • Ezio Auditore
    Ezio Auditore přidal/a vlákno na Ezio Auditore.
    O Rytíři Francisovi a Dívce Mladý rytíř Francis stál na bitevním poli. V rukou třímal meč a stěží se přesvědčil, aby se nerozklepal a...
  • Ezio Auditore
    Ezio Auditore reagoval(a) na příspěvek od jack komora ve vlákně ?????? s reakcí Poděkování Poděkování.
    výborný nápad, takovou skvělou myšlenku tu dlouho nikdo neměl !
  • Ezio Auditore
    Ezio Auditore reagoval(a) na příspěvek od Flipmaester ve vlákně Diskuse s reakcí Poděkování Poděkování.
    tyjo, to nastavení mi přijde ještě horší než na s94. A to jsem myslel, že už to nepujde :)
  • Ezio Auditore
    Ezio Auditore reagoval(a) na příspěvek od Debeti ve vlákně Zneužívání herních nastavení. s reakcí Poděkování Poděkování.
    Zas nějaké žabomyší války? xD - Zrušit startovací teleport - Za mne nesmysl. Nejsem toho fanoušek ani na normálním světě, ale speciálně...
Nahoru