• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od Fandiik

  1. Kavárna - Svět 74

    Tak Tyran nám toho už moc nevysvětlí. Zastihl ho záhadný ban na fórum. Cituji tedy Tyranovu zprávu: "A neustale tu už asi jako nouzovou obhajobu vytahujete, že sem řekl že nebudu pokračovat. Na odpověd Biblose sem čekal naprosto v pohodě 11 hodin v době, kdy sem to chtěl intenzivně řešit. Měl...
  2. Kavárna - Svět 74

    Do teď jsem byl pouze pasivním čtenářem, ale tohle mi přijde fakt na hlavu. Jak můžete očekávat, že lidi budou mít důvěru v support, když se vždycky schováte za to, že informace z ticketu nejsou veřejné a že to dál nebudete řešit? To mi zní, jak kdyby se někdo snažil schovat svoji chybu...
  3. Fandiik - Vánoční dárek

    Před třemi lety jsem se rozhodl, že své přítelkyni daruju prstýnek. Představa toho, že mám dostát nějakým všeobecně známým tradicím, které jsou ale záhadně známé jenom ženám, v podobě zaplacení trojnásobku platu za kousek kovu ve mně vyvolávala úzkosti a způsobovala závratě. Rozhodl jsem se...
Nahoru