• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od Hiru

  1. Kavárna - Svět 89

    Mě to připadá podobné jako se měnilo na posledním světě počet členů kmene v reakci na nastavení univerzity, tak zde by se podobně hodila reakce na aktivní pevnost = povolit sběr. Všichni hráči budou mít možnost přispět na tuto kmenovou věc. Která může určovat sílu kmene pomocí prodlužování...
  2. Kavárna - Svět 89

    Souhlas, hlavně pro hráče co hrají spíše def (jako já) je to skvělý přísun surovin a skvěle se to doplňuje s nastavením (aktivní pevnost), které vyžaduje větší obnos surovin a def hráči mají tak pro kmen mnohem větší přínos. Pokud je to vůbec ještě možné, tak bych se nad aktivováním sběru...
  3. Kavárna - Svět 89

    Tohle vypadá vskutku dobře!
  4. Kavárna - Svět 85

    No, ale někdo mi tu narážel na tátu a tak, ale nevím. Já nikomu nic nepsal a taky jsem dostával tyto mimo zprávy.
  5. Pomozte paladinovi najít kód!

    632 svět 79
  6. Soutěž - Najdi chybu

    4
  7. Kavárna - Svět 71

    Gratuluju
  8. Jarní fotosoutěž

    Maminka mě poslala oprášit studnu a při té příležitosti, kdy jsem odvrátil svůj zrak od divokých kmenů jsem zahlédl tyto krásné květinky, nevím co to je, ale myslím si, že sněženky. Děkuji, s75 Figlio
  9. Zabijačka - doplň texty

    Muž se sekerou: ten už si nesedne Padající muž: já už si nesednu Pašík: auvajs Psík: co to děláte? Svět 74. Děkuji
Nahoru