Nedávný obsah od Gándhí

1. Šutrová kaviareň sveta 28

Zdravím kmen vítězů, chci Vám poděkovat za hru, kterou jsem s Vámi a přitom proti Vám mohl hrát. Rád bych Vám také popřál mnoho štěstí, zdraví, úspěchů a spokojenosti a lásky v osobním životě. Doufám, že se někdy někde ještě potkáme - třeba až budeme v důchodu, nebude do čeho vrtnout tak se a...
  2. Kavárna - Svět 40

To by nebyly DK, kdyby se do sebe i na fóru někdo nepustil :D:D:D:D:D:D
  3. Diskuze k Mistrovství ČR/SR 2015

Mám zálusk na první cenu dámy a pánové:D ale budou tady jiní borci :)
  4. Kavárna - Svět 40

Zacinas tim byt povestny :-D
  5. Kavárna - Svět 40

K tomu pay2win, myslim si, ze i kdyz nejaka lama hraje tak zebdo toho nacpe tisice - deseti tisice premiaku ze mu to pribstretu s dobrym hracem stejne nepomuze :-) hynku, myslis Avalon?:-)
  6. Kavárna - Svět 40

Hynekzalesak - netuším, napadá mě maximálně s39 .. Tam se to maličko nevyvedlo.. Nicméně jsem tam opět nabral nějaké zkušenosti a opět to zkouším a zdá se, že to klape!:P Adams Hahn - nyní to vypadá, že to celkem slušně ovládnete, nicméně svět je mladý a možná se ani jeden z našich kmenů...
  7. Kavárna - Svět 40

Peníze vždy byly tím, co hýbalo světem.. :D Spíše se zaměřme na téma, které kmeny by mohly patřit mezi favority světa 40..:) Napište dva, tři kmeny a k tomu také důvod proč..:)
  8. MS 2015 1. kolo (základní skupiny)

Skupina A 1.Švédsko 2.Česko 3.Kanada 4.Švýcarsko 5.Německo 6.Lotyšsko 7.Francie 8.Rakousko Skupina B 1.Rusko 2.Finsko 3.Slovensko 4.USA 5.Dánsko 6.Norsko 7.Bělorusko 8.Slovinsko
  9. Kavárna - Svět 36

Nevypadá to tak strašně:) Já také teď začal po dlouhé době na s36 a i na kraji mapy se cítím celkem dobře:))
  10. ZOH 2014: 1. kolo - základné skupiny

Skupina A 1. Rusko 2. USA 3. Slovensko 4. Slovinsko Skupina B 1. Fínsko 2. Kanada 3. Norsko 4. Rakousko Skupina C 1. Švédsko 2. Česko 3. Švajčiarsko 4. Lotyšsko
  11. Mapa Světa 2 - vývoj z pohledu světových velmocí

Gratulace + nabídka:) Dovolte mi pogratulovat k vítězství kmene:) A mám pro Vás nabídku, Ti co máte zájem začít na světě 28 - na rozjetém účtu kontaktujte mne zde do zpráv:)! Určitě pro Vás něco najdeme a dokráčíme k vítězství i tam:))! S pozdravem, Gándhí (lubobubo)
  12. Diskuze světových velmocí

Nabídka + gratulace Zdravíčko, uznávám za vhodné Vám pogratulovat k vítězství, dlouho jsem tam s Vámi byl a byl taky určitě pečlivě Vámi rozebrán:D:) A chtěl bych Vám nabídnout místo u nás, na světě 28, kde je pár volných účtů, které by se jinak rozebraly:) Pokud máte zájem naleznete mne...
  13. Time End pro CZ7

Nevím, zda-li smím, ale jako bývalý hráč světa 7 chci pogratulovat vítězům, kteří mě za mé éry u "KOALICE" přejeli jasným rozdílem:) A také bych rád nabídl útočiště na světě 28 několika lidem z tohoto světa:)) S pozdravem, Gándhí (lubobubo)
  14. Šutrová kaviareň sveta 28

Je tu nějak mrtvo pánové a dámy..
  15. Podpory pouze v rámci kmene?

Určitě ne! Kolikrát se stane, že to spoluhráč nestíhá a hned vedle spojenec ANO.. To by bylo zbytečné ochuzení nepřítele o boj.. Koho to mohlo napadnout.. Neřeknu kdyby jste dali třeba větší dosah šlechtice (60 - 100 hodin), nebo levnější mince ale posílá podpor mimo kmen a ještě k tomu se ptát...