• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od General Brian Sheppard

  1. General Brian Sheppard

    Kavárna - Casual 9

    Takže jsem dosti zklamaný tímto světem, těšil jsem se ale je to tam bída :( Když se dívám tak server je aktivní 3 měsíce a už je tam hráč z skoro 300.000 body. Ani se nedivím protože ten hráč má vybudované vesnice jen díky těm vaším PB bodíkům které cpete na každý server aby jste vy s toho něco...
  2. General Brian Sheppard

    Classic 4 - diskuse

    Taky by mě zajímalo jak to vypadá s tím to světem skoro to uteklo a nic se neděje tak nevím zda zaspaly aby daly nějaké info a kdy bude svět aktivní a jeli vůbec bude :D
  3. General Brian Sheppard

    Potulný obchodník - Diskuze

    Akce je totálně na nic, přijde mě že systém úmyslně dělá to že co 10. misi projedu na plné čáře hrál jsem to 3 hodiny a nebylo možné se dostat na poslední truhlu abych měl 40% surovin... A hlavně že jste si to tam daly aby lidi do toho cpaly PB aby si to mohly otevírat jen o peníze vám jde. A i...
  4. General Brian Sheppard

    Classic 4 - diskuse

    Pár dotazů: Možnost produkce na 20% na 1 měsíc s tím že je to 20% dřevo, 20% hlína, 20% železo bude aktivní? Když se zatím domlouváme jako parta že půjdeme na tento svět jaká je šance že budeme vedle sebe? Chceme být poblíž sebe ohledně podpor a spolčených útoku. Když nebude položka přemístění...
  5. General Brian Sheppard

    Classic 4 - diskuse

    ZÁKLADNÍ NASTAVENÍ Rychlost - 3 Rychlost jednotek - 1,5 Morálka - aktivní (závislá na bodech) / neaktivní 30 dnů po registraci Pravidlo selského dvora - neaktivní Fake limit - 0.5 % bodů vesnice Rozestup mezi útoky – neaktivní Výzkum – Zjednodušený výzkum Rabování – aktivní Sběr surovin -...
  6. General Brian Sheppard

    Kavárna - Casual 9

    Máte chybu v popisu světa a to start 9.7.2022 přitom start byl 17.08.2022 jak je hlavní stránka a nastavení každého světa :)
  7. General Brian Sheppard

    Kavárna - Casual 9

    No mám jen 1000 PB a to si rozhodně chci nechat na casual na premko a na suroviny začne event na 14 dnů tak snad to bude dobře padat hlavně balíčky :D
  8. General Brian Sheppard

    Kavárna - Casual 9

    1. bod souhlasím stane se že hráč po 7-14 dnech skončí a naposílají tam hráči z jiným kmenů podpory nemožné zabrat 2. to by taky šlo :) 3. to by bylo dost dobré 4. nějaká akce kmenová by se tam hodila aby to bylo jiné a nové 5. nesouhlasím zbytečné náklady surovin 6. mohly by být knihy 7...
  9. General Brian Sheppard

    Kavárna - Casual 9

    Ahoj zajímalo by mě nastaveni? Start kdy asi by mohl být? Pevnost / Kostel / strážní věž? Rychlost? Vlajky / Paladin? díky jde mě o to abych stihl vybudovat vesnici kde hrají a mohl se tak přesunout snad to stihnu než ho dáte :)
  10. General Brian Sheppard

    Kavárna - Casual 7

    Ještě by měli pokud mají v plánu dávat pevnost na Casual 7. Udělat úpravu. Aby hráči nemohly odejít z kmene když například mají 2.000.000 udělat si vlastní kmen a následně z nudy ničit ostatní pevností z důvodu že není co zabírat a není co ničit. Setkal jsem se v poslední době s těmito hráči na...
  11. General Brian Sheppard

    Kavárna - Casual 7

    Ještě menší dotaz a víte kdy bude spuštěny? Potřebuju pár dní max 2 dny abych si stihl udělat velkou vesnicí
  12. General Brian Sheppard

    Kavárna - Casual 7

    Dobrý den chci se zeptat bude možnost se přesunout ze světa 73? Nebo jen z jiných světů? Ještě by mě zajímalo zda když tam půjdeme s kamarády zda tam bude možnost aby se mohly přesunout pomocí inventáře? Bude zde kostel? Jinak máte už informace ohledně nastavení světa?
  13. General Brian Sheppard

    Casual 7

    Já čekal že bude novy casual 7 jakmile byla stanovena dominance na CS5 ze vsechny polozky presunu z CS5 na casual 7 ale nevadi. zkusim si udelat vesnici na jinem svete a pak prejit az bude moznost jen by to chtelo abych to stihl max do cca 8k vesky
  14. General Brian Sheppard

    Casual 7

    Aha takže moznost se presunout z Casual 5 na casual 7 nebude uz mozne jelikoz casual 5 definitivne skoncil a ja se nebudu mit jak presunout max tak s73
  15. General Brian Sheppard

    Casual 7

    Chtěl bych se vás všech zeptat, budeme mít další casual nebo firma INNO na to už kašle aby vyhlásila další pohodový svět. Jelikož Casual 5 ukončil svou skoro existenci a nikde nic zatím o další casual zda bude nebo zda už ne. Nevím jak vy ale já bych ho uvítal, protože jsem si našetřil hromadu...
Nahoru