• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od Habrton

  1. Habrton

    Novinky ze světového dění

    Osobně su rád jak dopadlo referendum a pevně věřím, že je to začátek NE rozpadu EU, ale její naprostá revize. EU potřebuje reformu od základu. Mnozí lidé si neuvědomujó, že to co jim vadí na Bruselu dělá centralistická vláda v Praze naší zemi Moravě a Slezsku. Přeju si, aby země Morava...
  2. Habrton

    Jarmark u dubu

    Rád by sem se pochlubil velkých úpěchem. :hi:thumb Kmen Moravané jehož su členem v on-line světě:bye Získal navzdory nepřátelskému prostředí a jinému kmenu k dnešnímu dni 1223 vesnic :axe Naši napřátelé bojunó urputně a často zákeřně. :wall Přesto nedokážó nás zastavit ... MY se nevzdáme a...
  3. Habrton

    Jakou hudbu právě teď posloucháte?

    1.sloka hymny Moravy mé rodné země a mého srdce ... :heart
  4. Habrton

    Jakou hudbu právě teď posloucháte?

    Tomáš Kočko uznávaný moravský hudebník. Krása naší moravské kultury v písni o radosti, naději a smutku.
  5. Habrton

    Jakou hudbu právě teď posloucháte?

    Jako Moravanovi se mne tato písnička moc a moc líbí. :thumb Je to pohlazení a volání po svornosti. :muck Když se, ale zamyslíme nad textem, Chinaski uměleckým způsobem říkajó, že státní vlajka ČR je ve skutečnosti vlajkó Československa po kterém je nám mnohým smutno. Naplňují státní symboly ČR...
  6. Habrton

    Jakou hudbu právě teď posloucháte?

    Su srdcem a duší Moravan to je o mne známo. :hi Nesu, ale bezcitný a České bratry podpořím v zájmu společné věci. :muck Mandeliky pochopím, až sami půjdó příkladem. :cool
  7. Habrton

    Dobré filmy

    Dostal sem tip na tento film a právě sem se do díval. Ve filmu je dobře vidět. :hi - Nesmyslnost války a chování všech tří stran jako výsměch lidstvu. - Nejvíce mne, ale zaráží alibismus mezinárodního společenství ke konfliktům nejen v bývalé Jugoslávii. VjAN8ZCnug4
  8. Habrton

    Jakou hudbu právě teď posloucháte?

    Lotosový kvítek, když už sem zabrósil z Moravy k Vám do Česka přesněji do Práglu. :hi Žižkovská hymna :thumb
  9. Habrton

    Jakou hudbu právě teď posloucháte?

    Česká klasika v podání Německých metalistů. :great
  10. Habrton

    Jarmark u dubu

    Krása naší země Moravy v televizi. :hi
  11. Habrton

    Jarmark u dubu

    Kvítku dík za tuto vzpomínku. :hi Já sem se narodil a žil v mládí přímo pod "Mohylou mírou" kde jsou pochováni padlí vojáci armád jenž proti sobě stanuly. Jako každý rok se konali ukázky bitvy a pietní vzpomínky, kterých se účastním zvláště v nedělu. ODKAZ + Foto
  12. Habrton

    Jarmark u dubu

    Zdravím, Vzpomínka na významnou událost mezi Čechy a Moravany. 4qKfuECPRRI
  13. Habrton

    Imigrace

    Ahoj, po delší době. Vidím, že aktuální téma, které hýbe Evropou se dostalo na D.K. Upřímně nevím jak moc se změnila pravidla fóra. Jako přímí účastník kdy sem viděl na vlastní oči co se děje v Chorvatsku a ve Slovinsku. Raději pomlčím neboť politika na D.K. pokud vím nepatří a já neumím psát...
  14. Habrton

    Jakou hudbu právě teď posloucháte?

    Prý sem dávám jenom naše Moravské písničky :heart a když sem dám tedy nějakou tu Českou tak je mne smazána.:scratch Je to někdy těžké vyznat se v tom. :wacko https://www.youtube.com/watch?v=FfhDvnn7wes
  15. Habrton

    Jakou hudbu právě teď posloucháte?

    I když je zatím den tak si tuto pěsničku pustite na dobró noc. Naša moravská lidová příde vždy vhod. Pohladí srdce i dušu. :hi https://www.youtube.com/watch?v=N_Yh03v_-a8
Nahoru