• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od hejdič

  1. hejdič

    Zabijačka - doplň texty

    hejdič - Svět 74
  2. hejdič

    Macíny

    „Novoroční oslavy proběhly v klidu a míru.“ kéž bych tohle mohl říct. Na oslavu Nového roku jsem byl pozvaný do malé vesnice, kde se konala údajně skromná oslava. Jiný plán jsem na večer neměl, popadl jsem bublinky, pár rachejtlí a vydal se na cestu. Po příchodu na místo určení jsem byl však...
  3. hejdič

    Mapa Světa 2 - vývoj z pohledu světových velmocí

    Ahoj Pepopsi, po x letech jsem taky nostalgicky čumim, ale tebe jsem tu nečekal :) doufám, že se daří. Tak na *KN* :beer
  4. hejdič

    Mapa Světa 2 - vývoj z pohledu světových velmocí

    Kdo je ten muž na fotce? Mám na mysli nick ze hry, ať mám trochu představu. Jinak koukám, že se to stále nikam nehlo ... vážně se vám při hraní uvolňuje endorfin, nebo už je to nucený? :)
  5. hejdič

    Speed pokec

    LOL Demon10 :rofl něco mi to říká on to furt fetuje? :D EDIT: ty to hraješ ještě taky? :D
  6. hejdič

    Diskusia, otázky k súťaži a MS

    Nechci finy ve finále .. to by měli náběh na zlatej hattrick :P
  7. hejdič

    Diskusia, otázky k súťaži a MS

    Zak znovu :D :D :rofl
  8. hejdič

    Jakou hudbu právě teď posloucháte?

    Franz Ferdinand - Take me Out
  9. hejdič

    Diskusia, otázky k súťaži a MS

    Jste dobří, to bezesporu, ale za poslední 4 roky ste se nekoukli ani do čtvrtfinále ... už jen to je důvod, proč fakt nechci, aby naši prohráli s vaším mužstvem ;) Jak vaše? 1992 jsme už s váma nepekli, tak jaký přivlastnění? :geek
  10. hejdič

    Diskusia, otázky k súťaži a MS

    Ale tak co, pro Slovensko je i bronz cenej, no ne? :D Viz. tu
  11. hejdič

    Diskusia, otázky k súťaži a MS

    Chci, abychom vyhráli než kdykoli jindy ... finále vem čert, ale nad Sloveskem neprojít, to bych byl fakt naštvanej :D:)
  12. hejdič

    Speed pokec

    A jsme zase u toho. Tvůj mozek zřejmě nepobírá to, o co mi jde. Ty mi nebudeš kázat, co mám a co nemám dělat .. když budu chtít, tak si zahraju klidně na 2 geroje. Už ti to v tvým malým mozečku rotuje?
  13. hejdič

    Speed pokec

    Nejsem "přibržděný" a přestaň mi nadávat... Opravdu je to rozdíl, dokonce jsem si na chvíli myslel, že jsi sečtělý :no Opravdu mám náladu na tohle dětinské slovíčkaření ....
  14. hejdič

    Speed pokec

    Zakážeš mi to jo? :D
  15. hejdič

    Speed pokec

    Vaše starosti bych chtěl mít ... kidzz
Nahoru