• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od hrajujá

  1. Kavárna - Svět 84

    Jenom pro informaci, takto jedná kvalifikovaný vůdce Hozmič s hráči, kteří šlapali za kmen. Byli jsme vyhozeni téměř všichni hraniční hráči...
  2. Kavárna - Svět 84

    Po dlouhé době jsem se odhodlala reagovat na velkém fóru. Popíšu Vám zde, jak se nechá končit svět velkého obléhání. Byli jsme hráči, kteří od počátku světa makali, jak jen to šlo, aby kmen získal co nejvíce bodů. Proti přesile jsme bránili hranici a za přispění sousedů ji udrželi, ikdyž to...
  3. Diskuze k soutěžím

    u zadání je odkaz pro vložení sudoku https://forum.divokekmeny.cz/index.php?forums/dk-sudoku.615/ sudoku jsem do odkazu vložila, ale moc to vkládat neumím, jsem zvědavá, zda se to dobře zobrazilo
  4. hrajujá - sudoku

  5. Pomozte paladinovi najít kód!

    kód k otevření truhly je 632 případnou odměnu mi připište na casual7 děkuji
  6. Jarmark u dubu

    Budiž, chybí mi zde ale odpověď kompetentní osoby, zda nádvoří se čtyřmi branami a pouze třemi cestami je jiná budova než nádvoří se čtyřmi branami a čtyřmi cestami jak ho vidíme ve hře. Vím, že budova nádvoří se čtyřmi bránami a třemi cestami nemá ve hře co dělat, tudíž je tam rozdílů v...
  7. Jarmark u dubu

    Soutěž "Najdi chybu" je uzavřená pro další odpovědi, tak to píšu sem. Samozřejmě do hry nepatří 4 hnědé budovy, ale odpovězte mi, patří do hry nádvoří, které nemá příjezdovou cestu z pravé dolní brány? Připadá mi, že nádvoří se čtyřmi bránami, ale pouze s třemi příjezdovými cestami také do hry...
  8. Soutěž - Najdi chybu

    je zde 5 jiných budov
  9. Najdi song

  10. Jarmark u dubu

    Někde na jihu, tam ještě žádný sraz nebyl. České Budějovice nebo Tábor - krásné město se středověkou minulostí husitů.
  11. Jarmark u dubu

    Což takhle dát si srazík? Minule už jsme touto dobou věděli, že další sraz hráčů DK bude v Jihlavě.
  12. Diskuze velmocí světa 29

    Gratuluji vítězům. Zároveň chci poděkovat všem spoluhráčům i spojencům za hru, za to, že jste vydrželi do konce světa a nestali se z Vás kmenoví turisté. Přeji Vám i Vašim bližním vše nejlepší v reálu a doufám, že se opět sejdeme ve stejném kmeni při hře DK na některém nově otevřeném světě.
  13. IX. Oficiální sraz - Olomouc, 23.4.2016

    je to trochu z ruky, ale jedeeem, -UwH- přijedou
  14. Odkud jste?

    mě zase napadnul Tábor nebo jeho okolí, dýchá to tam hodně středověkem a spojení jak od Brna, Budějovic, Plzně i od Prahy je docela dobré
  15. Síň slávy

    Na sv.23 se záhadným způsobem ztratily veškeré statistiky. Prosím pokuste se je obnovit. Pokud se to nepodaří, dejte do síně slávy alespoň odkaz na TW stats, kde je možné si na informace o světě dohledat. http://cz.twstats.com/cs23/index.php?page=rankings&mode=players
Nahoru